İstanbul Gelişim Ligi 3.Hafta Sonuçları

0
12
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 3. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
14 ARALIK CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:00 ENKA 44 26 ASLAN SPOR U10E BEYAZ AVR DGR
20:15 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 35 62 SPOR FABRİKASI U12E MAVİ AVR AGR
14 ARALIK CUMARTESİ GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 İSTBOL 50 12 YENİ LEVENT BASKETBOL U10E BEYAZ AVR AGR
19:00 STARLARIN DOĞUŞU 36 9 TAGAR A U9E AVR
20:15 TAGAR 58 37 HİSAR OKULLARI U13E MAVİ AVR AGR
14 ARALIK CUMARTESİ BEYLİKDÜZÜ FİNAL İNŞAAT S. S.
18:30 FİNAL İNŞAAT B 27 108 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B U14E BEYAZ AVR BGR
19:45 BİZİMKENT 21 8 BAHÇEŞEHİR YILDIZLAR U10E BEYAZ AVR BGR
14 ARALIK CUMARTESİ ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
16:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL 69 32 DEV ATAŞEHİR B U12E MAVİ ASYA CGR
17:15 BASKETBOLUN YILDIZLARI 10 59 DEV ATAŞEHİR A U11E KIRMIZI
18:30 DEV ATAŞEHİR B 34 16 ADA YILDIZLARI U10E BEYAZ ASYA EGR
19:45 DEV ATAŞEHİR 61 36 ADA YILDIZLARI U14E BEYAZ ASYA CGR
15 ARALIK PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:00 BEŞİKTAŞ BASK. AKD 8 47 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U12K BEYAZ
20:15 SPOR FABRİKASI 45 79 YENİ LEVENT BASKETBOL U16E BEYAZ AVR BGR
15 ARALIK PAZAR GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 BEYOĞLUSPOR 54 12 ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13E BEYAZ AVR DGR
19:00 OYAK 27 22 ROTARY 100.YIL AND. LİS. U10E BEYAZ AVR BGR
20:15 TAGAR 21 30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U10E BEYAZ AVR DGR
15 ARALIK PAZAR BEYLİKDÜZÜ FİNAL İNŞAAT S. S.
18:30 BEŞYILDIZ 16 19 FİNAL İNŞAAT U10E BEYAZ AVR CGR
19:45 BİZİMKENT 21 41 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. A U12E MAVİ AVRP AGR
15 ARALIK PAZAR BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
13:30 GALATASARAY 50 54 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13K MAVİ
14:45 BASKETS 47 40 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K
16:00 AÇI GENÇLİK B 30 31 MODA BASKETBOL ATLETİK U10E BEYAZ AVR AGR
17:15 BASKETS 57 93 AÇI GENÇLİK U15E MAVİ AGR
18:30 İTÜ GVO SK A 46 82 AÇI GENÇLİK U14E MAVİ AVR AGR
19:45 GÖKBURGAZ GENÇLİK 48 52 İTÜ GVO SK U16E MAVİ AVR AGR
15 ARALIK PAZAR ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
16:00 PARLAYAN YILDIZLAR 21 42 EMLAK KONUT U11K
17:15 DAÇKA ŞERİFALİ 51 52 ASYA KARTALLARI U13K BEYAZ
18:30 ASYA KARTALLARI A ERT. ASAŞ BASKETBOL U12E MAVİ ASYA CGR
19:45 ASYA KARTALLARI B 61 26 HİDO AP SPORTİF U14E BEYAZ ASYA CGR
16 ARALIK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 FMV NİŞANTAŞI IŞIK 63 56 TENİS ESKRİM DAĞCILIK U13E BEYAZ AVR DGR
16 ARALIK PAZARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 EMLAK KONUT 19 28 GALATASARAY U12K MAVİ
19:15 EMLAK KONUT 59 72 BAHÇEŞEHİR STARLARI U14E MAVİ AVR BGR
16 ARALIK PAZARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 İTÜ GVO B 60 35 FİNAL İNŞAAT U14E MAVİ AVR BGR
19:15 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 35 49 ATAKENT GÜCÜ U13E BEYAZ AVR AGR
16 ARALIK PAZARTESİ SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 ASYA KARTALLARI 54 33 TEŞVİKİYE U13K BEYAZ
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 37 83 AKADEMİ İSTANBUL U15E MAVİ ASYA BGR
20:15 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 60 44 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U16K MAVİ
17 ARALIK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ÜSKÜDAR BASKETBOL 56 24 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U14K
20:30 İSTANBUL DSİ 46 36 İTÜ GVO SK U12E KIRMIZI
17 ARALIK SALI BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 BAKIRKÖYSPOR 75 80 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U14E BEYAZ AVR BGR
19:15 DİNAMİK SPOR KULÜBÜ İPTAL İSTANBUL VARDAR U16K BEYAZ
17 ARALIK SALI BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 EMLAK KONUT 78 51 DAÇKA ORTAKÖY U16K MAVİ
19:15 SPOR FABRİKASI 49 41 BASKETS U10E BEYAZ AVR CGR
17 ARALIK SALI SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 PAŞABAHÇE 37 58 LİDER BASKETBOL U15E BEYAZ ASYA CGR
19:00 ASYA KARTALLARI A 63 51 GİRİŞİM U14E MAVİ ASYA CGR
20:15 EKARE 20 0 PAŞABAHÇE U16K MAVİ
18 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD 26 25 SPOR FABRİKASI U9E AVR
20:30 BEŞİKTAŞ 42 52 EMLAK KONUT U13K MAVİ
18 ARALIK ÇARŞAMBA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL 48 18 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B U12E BEYAZ AVR AGR
19:15 STARLARIN DOĞUŞU 25 42 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B U10E BEYAZ AVR AGR
18 ARALIK ÇARŞAMBA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 SİLİVRİ AKADEMİ 47 49 İSTBOL B U13E BEYAZ AVR AGR
19:15 BEST BASKETBOL 15 27 GALATASARAY U10E MAVİ
18 ARALIK ÇARŞAMBA SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 TEŞVİKİYE 18 50 TİTAN AKADEMİ U12K BEYAZ
19:00 DEĞİŞİM 41 60 DUDULLU OSB U14E BEYAZ ASYA CGR
20:15 KAAN 37 58 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ U14E BEYAZ ASYA CGR
19 ARALIK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ERMAN KUNTER AKD 18 43 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U10E BEYAZ AVR DGR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ 50 44 OYAK U13E BEYAZ AVR CGR
19 ARALIK PERŞEMBE BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK 68 67 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. A U14E MAVİ AVR BGR
19:15 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 62 57 MODA BASKETBOL ATLETİK U14E BEYAZ AVR BGR
19 ARALIK PERŞEMBE BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 37 28 BASKETS U12E MAVİ AVR BGR
19:15 ASLAN SPOR 55 34 ENKA U12E BEYAZ AVR AGR
19 ARALIK PERŞEMBE SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 ASYA KARTALLARI 46 30 ALLSTARS İSTANBUL U12K BEYAZ
19:00 DEV ATAŞEHİR A 61 60 ASYA KARTALLARI U15E MAVİ ASYA BGR
20:15 DEV ATAŞEHİR B 59 44 ASYA KARTALLARI U16E BEYAZ ASYA DGR
20 ARALIK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 İTÜ GVO SK 39 53 HİSAR OKULLARI U13E MAVİ AVR AGR
20:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL 14 54 DEV ATAŞEHİR A U12E KIRMIZI
20 ARALIK CUMA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 EMLAK KONUT 25 50 İSTBOL A U12E MAVİ AVR BGR
19:15 EMLAK KONUT 26 35 GÖKBURGAZ GENÇLİK U10E MAVİ
20 ARALIK CUMA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 22 50 ATAKENT GENÇLİK U12E BEYAZ AVR BGR
19:15 İSTBOL B 39 11 ATAKENT GÜCÜ U12E BEYAZ AVR BGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here