7. Marmara Basketbol Ligi’nde 4. Haftanın Panoraması

0
18

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 4. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 4. haftasında (9 – 15 Kasım 2019) 8 farklı yaş grubunda toplam 15 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

Turuncu: 14 – Parlayan Yıldızlar: 43

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu:  Toprak Ata Zeytin (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü:  Banu Özgür (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Toprak Ata Zeytin (Parlayan Yıldızlar)
E. Demir Ergül (Parlayan Yıldızlar)
Kaya Mengüç (Turuncu Spor)
Alp Cangül (Parlayan Yıldızları)
Giray Deniz Çatay (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Yusuf Emre Minnetoğlu (Parlayan Yıldızlar)
Mete Kayacan (Parlayan Yıldızlar)
M. Tanay Yorgancı (Turuncu Spor)
Sarp Mengüç (Turuncu Spor)
Ali Ketenci (Parlayan Yıldızlar)

U10 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 18 – CSKA Ataşehir: 40
Küçükyalı Gelişim: 21 – Asya Kartalları: 19
Turuncu Spor: 45 – Daçka Şerifali GSK: 29
Suadiye Spor: 42 – Kartal Marmara: 12

Haftanın Takımı: CSKA Ataşehir
Haftanın Oyuncusu: Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Yiğithan Ansen (CSKA Ataşehir)

Haftanın En İyi Beşi

Heymi Danon (CSKA Ataşehir)
Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Erel Özhan (Turuncu Spor)
Efe Oral (Turuncu Spor)
Osman Can Arda (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

A. Sacit Tekin (İstanbul Marmara)
Murat Efe Gökdeniz (CSKA Ataşehir)
Arda Köroğlu (Daçka Şerifali GSK)
Alper Pamuk (Kartal Marmara)
Ege Gürün (Suadiye Spor)

U11 KATEGORİSİ

Suadiye Spor: 46 – Daçka Şerifali GSK: 15
Küçükyalı Gelişim: 31 – Asya Kartalları: 17

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Şervan Filiz (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Gökhan As (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Şervan Filiz (Suadiye Spor)
Eren Şişik (Suadiye Spor)
Cemre Toraman (Küçükyalı Gelişim)
Can Gökay Toker (Küçükyalı Gelişim)
Samet Hanoğlu (Asya Kartalları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Yiğit Camgöz (Asya Kartalları)
Ege Yetim (Küçükyalı Gelişim)
Ahmet Selim Yaman (Daçka Şerifali GSK)
Yasin Balcı (Daçka Şerifali GSK)
Utku Elevit (Suadiye Spor)

U12 KATEGORİSİ

Girişim: 40 – İstanbul Anadolu GSK: 34
Suadiye Spor: 49 – İstanbul Marmara: 11

Haftanın Takımı: Girişim
Haftanın Oyuncusu: Taha Zaralı (Girişim)
Haftanın Antrenörü: Enis Kaymak (Girişim)

Haftanın En İyi Beşi

Taha Zaralı (Girişim)
Batuhan Korkmaz (Girişim)
Şervan Filiz (Suadiye Spor)
Arda Gidik (Suadiye Spor)
Demir Ege Yüksel (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Can Ata Bekmezci (Suadiye Spor)
Berkay Gündoğan (Girişim)
Taki Can Alışkan (İstanbul Anadolu GSK)
Burak Acarer (Girişim)
Kerem Ege Bozkurt (İstanbul Marmara)

U13 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 55 – Suadiye Spor: 37

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu:  Umut Ege Kaya (İstanbul Anadolu GSK)
Haftanın Antrenörü: Yiğit Yantıra(İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Umut Ege Kaya (İstanbul Anadolu GSK)
Ömer Arslan (İstanbul Anadolu GSK)
Ömer Tuna Aydın (Suadiye Spor)
Murat Albayrak (Suadiye Spor)
Murat Emir Güney (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Arda Gidik (Suadiye Spor)
Arda Kotan (İstanbul Anadolu GSK)
Mehmet Kağan Şahin (İstanbul Anadolu GSK)
Ahmet Soy (İstanbul Anadolu GSK)
Mustafa Özyılmaz (Suadiye Spor)

U16 KATEGORİSİ

Kadıköy Marmara: 21 – Tuzla Gelişim: 75
Küçükyalı Gelişim: 50 – İstanbul Marmara: 42

Haftanın Takımı: Tuzla Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Bartu Tetik (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Önay Özkurt (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Melih Özbaş (Tuzla Gelişim)
Bartu Tetik (Küçükyalı Gelişim)
Tuna Sorucu (Küçükyalı Gelişim)
Efe Çolak (Tuzla Gelişim)
Enes Arslan (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Arca Namlı Saraç (Kadıköy Marmara)
S. Efe Kıral (Tuzla Gelişim)
Kartal Kandeğer (İstanbul Marmara)
Timur Emre Özköse (Küçükyalı Gelişim)
Osman Ozan Muhçu (İstanbul Marmara)

U18 KATEGORİSİ

Suadiye Basketbol: 61 – Boğaziçi Spor Kulübü: 54

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Ömer Başoğlu (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Uğur Kürkçü (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Kıvanç Gürer (Suadiye Basketbol)
Ömer Başoğlu (Suadiye Basketbol)
Selami Demirtaş (Boğaziçi Spor Kulübü)
Emirhan Türkay (Boğaziçi Spor Kulübü)
Sarp Analı (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mustafa Sağan (Boğaziçi Spor Kulübü)
Kaan Girgin (Suadiye Basketbol)
Emirhan Üstün (Suadiye Basketbol)
Batuhan Diker (Suadiye Basketbol)
Yiğit Doygun (Boğaziçi Spor Kulübü)

U14-W KATEGORİSİ

Küçükyalı Gelişim: 28 – Karşıyaka Gelişim: 21
Kartal Marmara: 31 – Heybeliada Cesaret Derneği: 68

Haftanın Takımı: Heybeliada Cesaret Derneği
Haftanın Oyuncusu: Selvi Doğan (Heybeliada Cesaret Derneği)
Haftanın Antrenörü: Ali Apak (Heybeliada Cesaret Derneği)

Haftanın En İyi Beşi

Selvi Doğan (Heybeliada Cesaret Derneği)
Elif Bağırcı (Küçükyalı Gelişim)
Gülnur Yeter (Karşıyaka Gelişim)
Yağmur Yıldız (Kartal Marmara)
Sema Doğan (Heybeliada Cesaret Derneği)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

İremsu Öztürk (Kartal Marmara)
Zehra Er (Karşıyaka Gelişim)
Gamze Dinç (Heybeliada Cesaret Derneği)
Hilal Uygur (Heybeliada Cesaret Derneği)
Pakize İsmailova (Küçükyalı Gelişim)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here