7. Marmara Basketbol Ligi’nde 5. Haftanın Panoraması

0
3

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 5. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 5. haftasında (16 – 22 Kasım 2019) 7 farklı yaş grubunda toplam 12 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

İstanbulls: 22 – Kartal Marmara: 12
Parlayan Yıldızlar: 60 – İstanbul Marmara: 21

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Mete Kayacan (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Banu Özgür (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Ali Ketenci (Parlayan Yıldızlar)
Emir Özlük (İstanbulls)
Efe Gürleyendağ (İstanbul Marmara)
Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Mete Kayacan (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kaan Dingeç (İstanbulls)
Enis Kadir Şahin (Kartal Marmara)
Giray Deniz Çatay (Parlayan Yıldızlar)
Toprak Ata Zeytin (Parlayan Yıldızlar)
Doruk Kurnaz (İstanbulls)

U11 KATEGORİSİ

Boğaziçi Spor Kulübü: 57 – İstanbul Göztepe Akademi: 44
İstanbul Anadolu GSK: 38 – Üsküdar Marmara (B): 9
Üsküdar Marmara (A): 23 – Suadiye Spor: 42

Haftanın Takımı: Boğaziçi Spor Kulübü
Haftanın Oyuncusu: Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)
Haftanın Antrenörü: Mert Kantaş (Boğaziçi Spor Kulübü)

Haftanın En İyi Beşi

Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)
Güney Kasapbaşoğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)
Ömer Yiğit Öztürk (İstanbul Anadolu GSK)
Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Hamza Köseoğlu Boğaziçi Spor Kulübü)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Eren Şişik (Suadiye Spor)
Ömer Batu Çulcuoğlu (İstanbul Göztepe Akademi)
Batu Yıldırım (Üsküdar Marmara – B)
Yunus Avşar (Üsküdar Marmara – A)
Doruk Yörük (İstanbul Anadolu GSK)

U12 KATEGORİSİ

İstanbul PNK Yıldız: 45 – Tuzla Gelişim: 35
Boğaziçi Spor Kulübü: 64 – GK Spor Kulübü: 9

Haftanın Takımı: İstanbul PNK Yıldız
Haftanın Oyuncusu: Kerem Yıldız (İstanbul PNK Yıldız)
Haftanın Antrenörü: Anıl Deniz (İstanbul PNK Yıldız)

Haftanın En İyi Beşi

Kerem Yıldız (İstanbul PNK Yıldız)
Abdülrahim Şahiner (Boğaziçi Spor Kulübü)
Tuğra Şahan (Tuzla Gelişim)
Kerem Aday (Boğaziçi Spor Kulübü)
Beytullah Can Karalı (İstanbul PNK Yıldız)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Muhammet Akın Battal (İstanbul PNK Yıldız)
Kaan Şahan (Tuzla Gelişim)
Zehra Yılmaz (GK Spor Kulübü)
Ömer Esad Cansız (Boğaziçi Spor Kulübü)
Efe Polat (Boğaziçi Spor Kulübü)

U13 KATEGORİSİ

Suadiye Basketbol: 63 – Kartal Marmara: 15

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Arda Girgiç (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Gökhan As (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Arda Girgiç (Suadiye Basketbol)
Emir Dura (Suadiye Basketbol)
Emir Can (Kartal Marmara)
Yusuf Arda Ceylan (Kartal Marmara)
Ali Emir Putgül (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

A. Eren Orhan (Kartal Marmara)
Ömer Tuna Aydın (Suadiye Basketbol)
Balkan Beşiroğlu (Suadiye Basketbol)
Emir Çağan Yazıcı (Suadiye Basketbol)
Gökdeniz Öztürk (Kartal Marmara)

U15 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali GSK: 46 – Üsküdar Marmara: 30

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali GSK
Haftanın Oyuncusu: Kuzey Tarsan (Daçka Şerifali GSK)
Haftanın Antrenörü: Derya Dizdar (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Kuzey Tarsan (Daçka Şerifali GSK)
Emir Safa Akyürek (Üsküdar Marmara)
Kerem Yalçın (Üsküdar Marmara)
İnanç Kol (Daçka Şerifali GSK)
Zafer Sezer (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ozan Özdemir (Üsküdar Marmara)
Anıl Batu Sökmen (Daçka Şerifali GSK)
Umut Salih Hava (Daçka Şerifali GSK)
Kerem Karabekmez (Daçka Şerifali GSK)
Çınar Süslü (Üsküdar Marmara)

U16 KATEGORİSİ

Boğaziçi Spor Kulübü :45 – Üsküdar Marmara: 38

Haftanın Takımı: Boğaziçi Spor Kulübü
Haftanın Oyuncusu: Selami Demirtaş (Boğaziçi Spor Kulübü)
Haftanın Antrenörü:  Mert Kantaş (Boğaziçi Spor Kulübü)

Haftanın En İyi Beşi

Selami Demirtaş (Boğaziçi Spor Kulübü)
Kaan Samur (Üsküdar Marmara)
Buğra Gülman (Üsküdar Marmara)
Yiğit Uçar (Boğaziçi Spor Kulübü)
Caner Kara (Boğaziçi Spor Kulübü)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Yiğit Kendi (Boğaziçi Spor Kulübü)
A. Barış Nağhaç (Üsküdar Marmara)
Muhammed Dinçer Bayraktar (Üsküdar Marmara)
Kağan Kaya (Boğaziçi Spor Kulübü)
Kerem Cömert (Boğaziçi Spor Kulübü)

U18 KATEGORİSİ

Boğaziçi Spor Kulübü: 47 – Üsküdar Marmara: 38
Suadiye Basketbol: 65 – İstanbul Marmara: 34

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Ömer Başoğlu (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Uğur Kürkçü (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Ömer Başoğlu (Suadiye Basketbol)
Emirhan Türkay (Boğaziçi Spor Kulübü)
Berat Şenocak (Üsküdar Marmara)
Yiğit Doygun (Boğaziçi Spor Kulübü)
Emin Yiğit Demirtaş (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kartal Kandeğer (İstanbul Marmara)
Sarp Analı (Suadiye Basketbol)
Mustafa Sayan (Boğaziçi Spor Kulübü)
Batuhan Dinç (Suadiye Basketbol)
Ahmet Kalkanoğlu (İstanbul Marmara)26

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here