Allso Academy, Hurşit Baytok İle Anlaştı

0
779

Türk basketbolunun önemli isimlerinden biri olan Hurşit Baytok yeni sezonda Işıl Alben Basketbol Okulları Teknik Koordinatörü olarak görev yapacak.

İŞ BİRLİĞİ AÇIKLAMASI

Allso Academy resmi instagram hesabından yapılan açıklamada “Allso Academy bu sezon başında basketbolun duayen isimlerinden Sayın Hurşit Baytok ile iş birliği sağladı. Işıl Alben Basketbol Okullarının Teknik Koordinatörü olan Sayın Hurşit Baytok antrenörlerimize eğitimler verecek, grup eğitimlerimizi koordine edip, kendisinin bizzat sahada olacağı bireysel eğitimler verecek. Böylesine büyük bir tecrübeyle aynı çatı altında buluşmaktan tüm ekip olarak büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Allso Academy bu sezon başında basketbolun duayen isimlerinden Sayın Hursit Baytok ile iş birliği sağladı. Işıl Alben Basketbol Okullarının Teknik Koordinatörü olan Sayın Hursit Baytok antrenörlerimize eğitimler verecek, grup eğitimlerimizi koordine edip, kendisinin bizzat sahada olacağı bireysel eğitimler verecek. Böylesine büyük bir tecrübeyle aynı çatı altında buluşmaktan tüm ekip olarak büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. #allsoacademy #isilalbenbasketbolokulu #hurşitbaytok #bireyseleğitim #basketbolokulu #kışokulu #basketbol #basketball #nişantaşı #beşiktaş #nike #nikabasketball #neyaparsanyapaşkileyap #sağlamkafasağlamvücuttabulunur #çocukveoyun #çocukvespor #çocukvesağlık #çocukveyaşam

Allso Academy (@allsoacademy)’in paylaştığı bir gönderi ()

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here