Altyapılarda 15 Kasım Günün Sonuçları

0
18

Bayrampaşa S.S.

U14K A

10:00 Emlak Konut A (51) – Açı Gençlik (61)

U16K A

11:30 Emlak Konut A (81) – İst. Bask. Feneri (45)

13:00 Gelecek Nesil (45) – Kutup Yıldızı (56)

U16E A

14:30 Darüşşafaka (51) – Bahçeşehir Okulları A (60)

U14E B FNL AGR

16:00 Darüşşafaka B (49) – TED (60)

U18E B FNL BGR

17:30 TED (58) – Titan Akademi A (65)

U16E B FNL BGR

19:00 Beşiktaş B (69) – Üsküdar Basketbol A (43)

Ahmet Cömert S.S.

U16E B FNL AGR

11:30 Cedi Osman Bask. (79) – İstanbul DSİ B (64)

U14E B FNL CGR

13:00 İst. Esenyurt Salon S. (37) – Anadolu Efes B (79)

U16E B FNL DGR

14:30 Anadolu Efes B (87) – Haliç İstanbul (38)

U14E B FNL EGR

19:00 Bahçelievler Belediye (69) – Haydarpaşa Lisesi A (52)

U16E C 10.GR

20:30 Cennet (58) – Beşiktaş Akademi B (35)

Küçükçekmece S.S.

U11E B 1.GR

09:30 Açı Gençlik (51) – Starların Doğuşu (71)

U16E B FNL CGR

11:00 Moda Bask. Atletik (81) – MVP Etiler (70)

U14E B FNL FGR

12:30 Gökburgaz Gençlik A (54) – Dev Ataşehir A (55)

U14E C 5.GR

14:00 İstanbul Vadi (45) – Atakent S. Kolejliler (42)

U16E B FNL BGR

15:30 Emlak Konut (59) – Bayrampaşa Bilgi Gençlik (60)

U16E B FNL FGR

17:00 Orion A (72) – Rota Akademi A (41)

U18E B FNL EGR

18:30 Akasya A (46) – MVP (61)

U16E B FNL HGR

20:00 Florya Elit (58) – Atakent Gençlik B (72)

Cebeci S.S.

U11E A

18:00 İBB (24) – Akademi İstanbul (44)

Caferağa S.S.

U16E A

13:30 Fenerbahçe Beko B (39) – Fenerbahçe Beko A (80)

U14E A

16:30 High Touch (56) – Pamukspor Gelişim A (47)

U18E B FNL CGR

18:00 Pamukspor Gelişim (55) – Doğa Koleji (73)

U11E A

19:30 Üsküdar Basketbol A (55) – Kızıltoprak A (57)

Yakacık S.S.

U14E C 13.GR

09:30 Dudullu OSB (35) – Pamukspor B (37)

18:30 İstanbul Dev (42) – Armada A (57)

U14K A

11:00 İstanbul DSİ A (50) – Şehit Öğretmenler İ.Ö.O. (59)

U18E B FNL DGR

12:30 Pendik Belediyesi (45) – Suadiye Basketbol A (85)

U11E C 5.GR

14:00 Ataşehir Gençlik (45) – Ataşehir Aslanları (30)

17:00 Potanın Kartalları (38) – Dev Ataşehir (35)

U14E C 14.GR

15:30 Potanın Kartalları A (57) – Lider Basketbol (47)

20:00 Moda B (62) – Armada B (41)

Kurtköy S.S.

U11E C 5.GR

16:30 Takım Yıldızları (51) – Potanın Aslanları (18)

U11E C 6.GR

18:00 İstanbul Karşıyaka (44) – Anka Anadolu (43)

U14E C 14.GR

19:30 Dinamo A (30) – İstanbul Marmara (70)

Çekmeköy S.S.

U14E C 15.GR

19:00 Mavi Birlik (70) – Kaan Göztepe (47)

U14E C 21.GR

20:30 Ataşehir Yıldızları (32) – Suadiye A (56)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here