Altyapılarda 7 -13 Mart 2020 Maç Programı

0
6

 

07.03.2020 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO BAĞCILAR GÖZTEPE U12K B
11:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL DSİ U16K A
14:00 ALBEDO BASKETBOL POTA BORDO MAVİ KBBL
16:00 GELECEK NESİL ORİON U14E B AVR KL AGR
17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ BAĞCILAR ANKA U14E C AVR FNL BGR
19:00 KUTUP YILDIZI İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U12K B
20:30 BAKIRKÖYSPOR YILDIRIM BOSNA U14E B AVR KL AGR
1 – 2 NEJDET ŞERÇEK / 3 – 6 LEVENT KÜRŞAT KIRCA
07.03.2020 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İBB GÖKBURGAZ GENÇLİK U11E A
11:30 AVCILAR TANYILDIZI A GÖKBURGAZ GENÇLİK B U14E B AVR KL BGR
19:00 İSTANBUL UTKU YEF U14E C AVR FNL BGR
20:30 STARLARIN DOĞUŞU CEDİ OSMAN BASKETBOL B U14E B AVR KL CGR
1 – 2 ERHAN KIŞLAKLI / 3 – 4 MURŞİD ULUDAĞ
07.03.2020 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 MURAT PAŞAOĞLU ANKARA KAYI GENÇLİK TB2L
16:00 AVCILAR DEMİRORDU ELİT ATLETİK U14E C AVR FNL BGR
17:30 İSTANBUL VADİ ALTINELLER U14E C AVR FNL AGR
19:00 ORG. EŞREF BİTLİS O. MİMAROBA U14E C AVR FNL AGR
20:30 OLİMPOS A BASKETS U14E B AVR KL CGR
BAKİ GÜNER
07.03.2020 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 FENERBAHÇE BEKO FLORYA ELİT U18E A
15:00 AKADEMİ İSTANBUL A ANADOLU EFES A U16E A
16:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI AKADEMİ İSTANBUL U11E A
18:00 DEV ATAŞEHİR GALATASARAY U11E A
19:30 İSTANBUL DSİ KIZILTOPRAK A U11E A
ERKAN YURTAY
07.03.2020 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ PAŞABAHÇE ASYA KARTALLARI U12K B
11:30 AKADEMİ İSTANBUL PAMUKSPOR GELİŞİM U10E B ASYA 2.GR
14:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ DENGE OKULLARI KBBL
16:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL A ALYA BASKET B U14E B ASYA KL FGR
17:30 DUDULLU OSB A FMV ERENKÖY IŞIK U14E B ASYA KL EGR
19:00 İSTANBULLS A SUADİYE B U14E B ASYA KL EGR
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI B ROTA AKADEMİ U14E B ASYA KL DGR
1 – 2 BOGAÇ BASTONCU / 3 – 6 ERDOGAN ACIR
07.03.2020 CUMARTESİ KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 SİGORTAM.NET İTÜ BB ATAŞEHİR GENÇLİK U10E C ASYA 5.GR
17:30 FENSPOR A TAKIM YILDIZLARI B U14E C ASYA FNL FGR
19:00 POTANIN KARTALLARI A İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C ASYA FNL FGR
GÖKHAN ANGIN
07.03.2020 CUMARTESİ ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 ATAŞEHİR ASLANLARI GİRİŞİM U10E C ASYA 5.GR
20:30 GİRİŞİM B İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U14E B ASYA KL FGR
ORHAN TAGA
08.03.2020 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GÖKTÜRK BASKETBOL KUTUP YILDIZI A U10E B AVR 1.GR
11:30 KUTUP YILDIZI B HAZNEDAR DORUK U10E C AVR 2.GR
13:00 DEV ATAŞEHİR B ACIBADEM BASKET U14E C ASYA FNL EGR
14:30 ESSPOR DEV ATAŞEHİR B U12E C ASYA 9.GR
16:00 SİGORTAM.NET İTÜ BB MODA B U14E C ASYA KL GGR
17:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U14E C ASYA FNL EGR
19:00 HİGH TOUCH B MARMARA SPORTİF FAALİYETLER U14E C ASYA KL DGR
1 – 4 FİKRET AYGÜN / 5 – 7 ERSİN ÇELİK
08.03.2020 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTÜ GVO SK TAGAR U10E B AVR 1.GR
13:00 GALATASARAY TAC NEF BGL
16:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 1881 DÜZCE BELEDİYE TKBL
18:00 ANKA ANADOLU UNO U14E C ASYA KL EGR
19:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ B EKARE U14E C ASYA KL HGR
BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
08.03.2020 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 BEYLİKDÜZÜ ULUS İSTBOL U18E B AVR KL BGR
13:30 YEŞİLYURT İSTANBUL PANTERLERİ U18E B AVR KL BGR
15:00 AVRUPA KARŞIYAKA BAKIRKÖYSPOR U18E B AVR KL AGR
16:30 MURAT PAŞAOĞLU BEYKENT BASKETBOL U18E B AVR KL AGR
18:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. İTÜ CORENDON AİRLİNES U18E B AVR KL AGR
19:30 MVP ETİLER İSTANBUL GELİŞİM U14E C AVR KL HGR
1 – 3 NECDET CENGİZ / 4 – 6 YUSUF ARSLAN
08.03.2020 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 KAAN B İSTANBUL ATA U14E C ASYA KL AGR
15:00 FENERBAHÇE BEKO DARÜŞŞAFAKA U11E A
16:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A DARÜŞŞAFAKA U16E A
18:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SUADİYE U10E B ASYA 2.GR
19:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL A SUADİYE U11E A
DEMET GÜLDAL
08.03.2020 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 TANSPOR KAAN ATAŞEHİR U14E C ASYA FNL FGR
14:30 DEĞİŞİM B ARMADA B U14E C ASYA KL AGR
16:00 ARMADA A ESSPOR U14E C ASYA KL HGR
17:30 ANATOLYA TURKUAZ TAKIM YILDIZLARI A U14E C ASYA KL BGR
19:00 ŞERİFALİ BEYLERBEYİ B U14E C ASYA KL AGR
20:30 BEYLERBEYİ A ALYA BASKET A U14E B ASYA KL DGR
1 – 3 AHMET YÜKSELDİ / 4 – 6 ERSUN AKVURAN
08.03.2020 PAZAR KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 İSTANBUL MARMARA KARŞIYAKA GELİŞİM U14E C ASYA FNL GGR
17:30 FENERBAHÇE KOLEJİ A DİNAMO B U14E C ASYA FNL HGR
19:00 KIZILTOPRAK A DİNAMO A U14E C ASYA KL CGR
ALİ GÜRHAN UZUNAY
08.03.2020 PAZAR ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 MVP B Z10 SPORTS U14E C ASYA FNL HGR
20:30 SANCAKTEPE İSTANBUL ALLSTARS İSTANBUL U14E C ASYA FNL GGR
İBRAHİM DURGUN
09.03.2020 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK OLİMPOS U12E B AVR 1.GR
19:00 BEŞİKTAŞ A FENERBAHÇE BEKO A U16E A
20:30 GALATASARAY AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
ERHAN KIŞLAKLI
09.03.2020 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANADOLU EFES A İBB A U16E A
19:00 İSTBOL A FMV IŞIKSPOR U12E B AVR 1.GR
20:30 İSTBOL A TAGAR U14E C AVR FNL CGR
ERSİN ÇELİK
09.03.2020 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 EMLAK KONUT ATAKENT SPOR KOLEJLİLER A U12E B AVR 1.GR
19:00 İSTANBUL VARDAR FİNAL İNŞAAT U14E C AVR FNL DGR
20:30 İSTANBUL VARDAR ALTINELLER U18E B AVR KL BGR
LEVENT KÜRŞAT KIRCA
09.03.2020 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UNİBASKET B TİTAN AKADEMİ B U14E C ASYA FNL EGR
19:00 UNİBASKET A ÇENGELKÖY BASKETBOL U14E C ASYA FNL GGR
20:30 KAAN GÖZTEPE FENERBAHÇE KOLEJİ B U14E C ASYA KL DGR
ALİ BOZOGLU
09.03.2020 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TAKIM YILDIZLARI BALKAN YEŞİLBAĞLAR U12E C ASYA 16.GR
19:00 İSTANBUL DEV SUADİYE A U14E C ASYA FNL HGR
20:30 LİDER BASKETBOL DUDULLU OSB B U14E C ASYA KL BGR
ERSUN AKVURAN
10.03.2020 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANKA AVRUPA SPOR FABRİKASI U10E C AVR 1.GR
19:00 HİSAR OKULLARI SPOR FABRİKASI U12E B AVR 3.GR
20:30 SPOR FABRİKASI ATAKENT ELİT U14E C AVR FNL DGR
ALPER SEYREK
10.03.2020 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY BAHÇEŞEHİR OKULLARI U11E A
19:00 ANKA BASKETBOL AKD İTO ATL U14E C AVR FNL CGR
20:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK TEŞVİKİYE GENÇLİK A U14E C AVR FNL CGR
BAKİ GÜNER
10.03.2020 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL UTKU U12K B
19:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL MİMAR SİNAN KOLEJİ U12E B AVR 3.GR
20:30 VEFA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14E C AVR KL BGR
NEJDET SERÇEK
10.03.2020 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 HALİÇ İSTANBUL İBB U18E A
19:00 İSTANBUL DSİ B ÜSKÜDAR BASKETBOL A U14E B ASYA KL FGR
20:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL B ADA YILDIZLARI A U14E C ASYA KL CGR
ERKAN YURTAY
10.03.2020 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBULLS A U14E B ASYA KL EGR
19:00 ASYA KARTALLARI B GENÇ PAŞABAHÇE B U14E C ASYA KL BGR
20:30 GENÇ PAŞABAHÇE A DUDULLU OSB A U14E B ASYA KL EGR
DEMET GÜLDAL
11.03.2020 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TAGAR GÖKBURGAZ GENÇLİK U10E B AVR 1.GR
19:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL A U11E A
20:30 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL DSİ U18E A
NEJDET SERÇEK
11.03.2020 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 ANADOLU EFES TEKSÜT BANDIRMA BGL
20:30 ANADOLU EFES KAAN A U18E A
MURŞİD ULUDAĞ
11.03.2020 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞYILDIZ MURATBEY GENÇLİK U14E C AVR FNL CGR
19:00 ATAKENT GENÇLİK B BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK A U14E B AVR KL BGR
20:30 ATAKENT YÜZME STARLARIN DOĞUŞU U14E B AVR KL CGR
ERHAN KIŞLAKLI
11.03.2020 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SUADİYE FENERBAHÇE BEKO U11E A
19:00 KIZILTOPRAK A İBB U11E A
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI FLORYA ELİT U18E A
H.CENK ULA
11.03.2020 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MVP A BEYLERBEYİ A U14E B ASYA KL DGR
19:00 ATAŞEHİR GENÇLİK A PARLAYAN YILDIZLAR B U14E C ASYA KL FGR
20:30 MODA B ATAŞEHİR GENÇLİK B U14E C ASYA KL GGR
ŞENOL PEHLİVAN
11.03.2020 ÇARŞAMBA KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ADA GENÇLİK B ADA YILDIZLARI B U14E C ASYA KL FGR
19:00 ADA GENÇLİK A FENSPOR B U14E C ASYA KL GGR
20:30 PAMUKSPOR B ATAŞEHİR YILDIZLARI U14E C ASYA KL EGR
AHMET YÜKSELDİ
12.03.2020 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DARÜŞŞAFAKA DEV ATAŞEHİR U11E A
19:00 SARIYER ANAFARTALAR İTÜ GVO SK U10E B AVR 1.GR
20:30 TEŞVİKİYE İBB U12E B AVR 3.GR
ALPER SEYREK
12.03.2020 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TAGAR AÇI GENÇLİK U12E B AVR 1.GR
19:00 FMV IŞIKSPOR EMLAK KONUT U12E B AVR 1.GR
20:30 ARMADA UNİBASKET A U18E B ASYA KL CGR
BAKİ GÜNER
12.03.2020 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BASK B ATAKENT GELİŞİM U10E C AVR 1.GR
19:00 BASK A AVCILAR TANYILDIZI U10E C AVR 2.GR
20:30 İSTANBUL PANTERLERİ BEYLİKDÜZÜ ULUS U18E B AVR KL BGR
12.03.2020 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AKADEMİ İSTANBUL İSTANBUL DSİ U11E A
19:00 HAYDARPAŞA LİSESİ B SİGORTAM.NET İTÜ BB U14E C ASYA KL GGR
20:30 İSTANBULLS B BİRSEL VARDARLI U14E C ASYA KL EGR
ERKAN YURTAY
12.03.2020 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANATOLYA TURKUAZ TAKIM YILDIZLARI A U14E C ASYA KL BGR
19:00 ALYA BASKET A İSTANBUL TİCARET ODASI B U14E B ASYA KL DGR
20:30 ALYA BASKET B GİRİŞİM B U14E B ASYA KL FGR
DEMET GÜLDAL
13.03.2020 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FLORYA ELİT PERTEVNİYAL U18E A
19:00 AREL ÜNİ.BÜYÜKÇEKMECE BASK.B ROTARY 100.YIL AND.LİS.A U14E C AVR KL DGR
20:30 TEŞVİKİYE A AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. U14E C AVR FNL DGR
LEVENT KÜRŞAT KIRCA
13.03.2020 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YEŞİLYURT İSTANBUL VARDAR U18E B AVR KL BGR
19:00 OLİMPOS İSTBOL A U12E B AVR 1.GR
20:30 ALTINELLER İSTBOL U18E B AVR KL BGR
FİKRET AYGÜN
13.03.2020 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE BEKO A İSTANBUL DSİ A U16E A
19:00 POTANIN KARTALLARI A TANSPOR U14E C ASYA FNL FGR
20:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ A POTANIN KARTALLARI B U14E C ASYA KL HGR
ALİ BOZOGLU
13.03.2020 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TİTAN AKADEMİ B İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U14E C ASYA FNL EGR
19:00 UNİBASKET B DEV ATAŞEHİR B U14E C ASYA FNL EGR
20:30 UNİBASKET A İSTANBUL MARMARA U14E C ASYA FNL GGR
GÖKHAN ANGIN
13.03.2020 CUMA KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE KOLEJİ A İSTANBUL DEV U14E C ASYA FNL HGR
19:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL ALLSTARS İSTANBUL U14E C ASYA FNL GGR
20:30 İSTANBUL KARŞIYAKA TAKIM YILDIZLARI B U14E C ASYA FNL FGR
ERSUN AKVURAN
13.03.2020 CUMA ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DİNAMO B Z10 SPORTS U14E C ASYA FNL HGR
19:00 KAAN ATAŞEHİR FENSPOR A U14E C ASYA FNL FGR
20:30 ACIBADEM BASKET İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U14E C ASYA FNL EGR
AHMET YÜKSELDİ
13.03.2020 CUMA TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 KARŞIYAKA GELİŞİM SANCAKTEPE İSTANBUL U14E C ASYA FNL GGR
20:30 SUADİYE A MVP B U14E C ASYA FNL HGR
BOGAÇ BASTONCU

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here