24 Haziran 2021
Amatör Basketbol | Basketbol Haberleri | Büyük Erkekler Basketbol Ligi | Basketbol Sonuçları | Milli Takımlar | Altyapı | Spor Okulları
ALT YAPI LİGLERİ

Basketbol Okulları Birliği 100 Üye Hedefine İlerliyor

Basketbol Okulları Birliği öncelikli hedef olarak belirlediği 100 üyeye ulaşmak için 6 basketbol okulu kaldığını açıkladı.

BOB Türkiye tarafından yapılan açıklamada “BOB 100 üye barajına ulaşıyor. 2020 sonuna kadar 100. üyesini alarak uzun bir süre üye alımı yapmayacak olan birliğimize katılmak için son 6 basketbol okulunu bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Basketbol Okulları Birliği pandemi dönemi süresince bilgilendirici faaliyetlerinin yanı sıra antrenmanların başlamasıyla yaptığı denetimlerle dikkat çekmişti. “Güvenli Basketbol Okulu” sertifikası uygulamasıyla birlikte BOB üyesi spor okulları denetlenerek gerekli şartları sağladıklarına dair belge almışlardı. Basketbol Okulları Birliği son olarak “Basketbol Emek Ödülleri” kapsamında yaşayan basketbol efsanelerimizi ziyaret ederek ödüllerini takdim etmişti.

Basketbol Okulları Birliği Derneği; basketbol eğitiminin yaygınlaştırılması ve basketbol okulları sektörünün şeffaf ve sağlıklı bir yapıya kavuşturularak, belirlenen standartlarda hizmetin verilmesi hedefini benimsemiş, kâr amacı taşımayan bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Related posts

Murat Özyer Daruşşafaka Alt yapı Koordinatörü Oldu

İlker Terzioğlu

Basketbol Okulları Birliği Yeni Üyelerini Bekliyor

İlker Terzioğlu

Aday Hakem ve Masa Görevlisi Kursları TBF Akademi’de Başlıyor

İlker Terzioğlu

Leave a Comment