Ana Sayfa Alt Yapı Özel Ligleri

Alt Yapı Özel Ligleri

Alt Yapı Özel Ligleri Haberleri

İstanbul Gelişim Ligi 10.Hafta Panoraması

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 10. HAFTA PANORAMASI HAFTANIN BEŞİ Güray İNANBAKZ10 SPORTS U-15 Arda Kazım YALÇINBEYLERBEYİ U-16 Doğa Ceren GEÇİCİALLSTARS İSTANBUL U-13 KIZ Ali Eren ÖZCANBEŞİKTAŞ J.K U-15 Erol Can GÜNAYDINİTO U-16 HAFTANIN...

İstanbul Gelişim Ligi 9-10 Şubat Maç Sonuçları

9 ŞUBAT CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1 12:30 İSTANBUL PANTERLERİ 40 44 SULTANGAZİ KARŞIYAKA U18E BGR 13:45 İBB 61 57 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. U14E MAVİ AGR 15:00 BASKETS 30 18 İBB U11E MAVİ AGR 16:15 BAHÇ. BASK. İHT. B 22 35 FMV IŞIKSPOR U10E BEYAZ AGR 17:30 İSTANBUL...

İstanbul Gelişim Ligi 8 Şubat Günün Sonuçları

8 ŞUBAT CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1 18:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ A 38 46 BAHÇ. BASK. İHT. B U16E BEYAZ AGR 19:15 OLİMPOS 36 56 MURAT PAŞAOĞLU U16E BEYAZ AGR 8 ŞUBAT CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S....

İstanbul Gelişim Ligi 9.Hafta Panoraması

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ HAFTA PANORAMASI HAFTANIN BEŞİ Ayla ÇAKIRLARBEŞİKTAŞ U-13 KIZ Cihat ATA PİLAVDEV ATAŞEHİR U-10 Nehir ODABAŞIFENERBAHÇE U-10 KIZ Arda ÇELİKİTO U-14 Ahmet FURKAN ERDOĞANİSTANBUL YILDIZLARI U-13 HAFTANIN İKİNCİ...

İstanbul Gelişim Ligi 29-30 Ocak Günün Sonuçları

U15 Mavi Grup Avrupa A GRUBU BEŞİKTAŞ FYL 71 - 32 U15 Mavi Grup Asya B GRUBU Z10 SPORTS BEYLERBEYİ 72 - 69 U14 Beyaz Grup C GRUBU İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İTÜ GVO SK 70 - 15 U16 Mavi...

İstanbul Gelişim Ligi 27-28 Ocak Günün Sonuçları

27 OCAK PAZAR ATAŞEHİR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S. 18:30 BURSA YILDIZLARI 53 37 GALATASARAY U13E KIRMIZI 20:15 KAAN B 43 40 BEYLERBEYİ B U13E BEYAZ CGR 28 OCAK PAZARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1 18:00 ORİON 20 0 YILDIRIMSPOR GENÇLİK U14E MAVİ...

İstanbul Gelişim Ligi 21-22 Ocak Günün Sonuçları

    U11 Kırmızı A GRUBU FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 54 - 45 U13 Kızlar A GRUBU FENERBAHÇE EMLAK KONUT 58 - 13 U14 Kızlar Mavi A GRUBU EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ 61 - 62 U13 Kızlar A GRUBU BEŞİKTAŞ ALLSTARS İSTANBUL 46 - 35 U11 Mavi Grup B GRUBU İTÜ...

İstanbul Gelişim Ligi 21 Ocak Günün Sonuçları

21 OCAK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S. 14:00 İSTBOL 65 33 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER U18E AGR 15:15 İSTBOL A 52 64 İBB U16E MAVİ AGR 16:30 GELECEK NESİL 31 19 İSTBOL U12E BEYAZ AGR 17:45 OPTİMUM 41 19 GENÇ PAŞABAHÇE U13K 19:00 TED 44 58 TEŞVİKİYE U18E CGR 21 OCAK PAZARTESİ SAMANDIRA MESLEKİ TEK....

İstanbul Gelişim Ligi 17 Ocak Günün Sonuçları

U12 Beyaz Grup A GRUBU İSTBOL ATAKENT GENÇLİK 31 - 51 U18 A GRUBU YEŞİLYURT İSTBOL 48 - 63 U16 Beyaz Grup C GRUBU TEŞVİKİYE AKADEMİ GÖKTÜRK BASK. AKD 74 - 26 U12 Mavi Grup Asya B GRUBU BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DEV ATAŞEHİR...

İstanbul Gelişim Ligi 8.Hafta Maç Programı

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ PROGRAMI 12 OCAK CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1 14:30 YENİ LEVENT BASK. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U10E BEYAZ BGR 15:45 ATAKENT GENÇLİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. U10E BEYAZ...

Bizi Takip Edin

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
86AbonelerAbone
- Advertisement -

ÖNEMLİ BİLGİLER

İstanbul Ligleri Önemli Bilgiler ve Tarihler Dosyası

ÖNEMLİ TARİHLER ve BİLGİLER İL TERTİP KURULU Adaylık Son Başvuru Tarihi ve Saati: 21.08.2017 Pazartesi 16:00’ya kadar. Adaylık Son Başvuru Yeri: Gençlik Hizmetleri ve Spor İl...

İstanbul Ligleri Katılım Formu 2017-2018

Banka hesap numarası girilmiş olan İstanbul Ligleri Katılım Formu'nu ekte bulabilirsiniz. İSTANBUL LİGLERİ KATILIM FORMU Haberine Ait Ek Dosya 2017-2018-katilim-formu.xls dosyasını indir

İstanbul Ligleri Statüleri 2017-2018

İstanbul Ligleri Statüler dosyasını ekte bulabilirsiniz. İSTANBUL LİGLERİ STATÜLERİ Haberine Ait Ek Dosya 2017-2018-sezonu-statusu.pdf dosyasını indir 2017 – 2018 SEZONU İSTANBUL LİGLERİ STATÜSÜ İstanbul Mahalli Lig maçları 2017...

Basketbol Gerekli Evraklar

Basketbol Gerekli Evraklarını Sayfamızdan temin edebilirsiniz. Dosya Tür Boyut Yürürlük Tarihi İndir 2016-2017 TB2L Statüsü PDF 250,06 KB 07 Mar, 2017 İndir 2016-2017 KBBL Statüsü PDF 245,63 KB 17 Kas, 2016 İndir 2016-2017 Kadınlar...