Pupa Gelişim Ligi 5.Hafta Maç Programı

PUPA GELİŞİM LİGİ 5. HAFTA MAÇ PROGRAMI 16 ARALIK CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S. 12:30 AÇI GENÇLİK MAVİ BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U10 BEYAZ GR 13:45 İSTANBUL...

Gürpınar Su Bc Cup 13 Aralık Günün Sonuçları

GÜRPINAR SU BC CUP  13 ARALIK GÜNÜN SONUÇLARI GENYAP İNŞAAT   69-58  İSTANBUL BAROSU D GR MAÇIN OYUNCUSU YILMAZ EKİZ 18 SAYI /10  RİBAUNT/  1  ASİST/  3 TOP...

Pupa Gelişim Ligi 3.Hafta Maç Sonuçları

 PUPA GELİŞİM LİGİ 3. HAFTA MAÇ SONUÇLARI 2 ARALIK CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S. 12:30 AVRUPA KARŞIYAKA 15 38 BEŞİKTAŞ U11 KIRMIZI GR 14:45 İTÜ GVO AYAZAĞA 32 21 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U11...

Pupa Gelişim Ligi 2.Hafta Panoraması

PUPA GELİŞİM LİGİ 2. HAFTA PANORAMASI HAFTANIN BEŞİ ATA ARDA GÜL GALATASARAY U13 KAAN BARAN DURA AKADEMİ İSTANBUL U13 MUSTAFA TOKSÖZ FYL U13 YİĞİTHAN ÖZKAL İST. YILDIZLARI BASK. U14 MERT SELVİ BEYOĞLUSPOR U16 HAFTANIN İKİNCİ BEŞİ EFE AKYİĞİT BAHÇ. BASK. İHT. U14 EGE KAZACIOĞLU BİZİMKENT U12 FATİH MEHMET...

Gürpınar Su Bc Cup 5.Hafta Maç Programı

 GÜRPINAR SU BC CUP 5. HAFTA MAÇ PROGRAMI 18 ARALIK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S. 21:45 SUADİYE SUPERSONİC MAVİ BİRLİK CGR 19 ARALIK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S. 21:45 THE MARMARA VOGUE ESTETİK DGR 20 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU...

Gürpınar Su Bc Cup 12 Aralık Günün Sonuçları

GÜRPINAR SU BC CUP  12 ARALIK GÜNÜN SONUÇLARI RİSİNG İNŞAAT  56-68 KAAN MAÇIN OYUNCUSU UMUT YILMAZ 27 SAYI /10  RİBAUNT/  2 ASİST/  1 TOP ÇALMA Maç istatistiklerine linkten...

Gürpınar Su Bc Cup 11 Aralık Günün Sonuçları

GÜRPINAR SU BC CUP  11ARALIK GÜNÜN SONUÇLARI CADDEBOSTAN NETS 34-55 ARKAS MAÇIN OYUNCUSU FERİT KOZALI 15 SAYI /8  RİBAUNT/  3 ASİST/  1 TOP ÇALMA/ 1 BLOK Maç istatistiklerine linkten ulaşabilirsiniz http://bccup.nbn23.com/tr/istatistikler?league=59f85e05-9448-4363-a00e-41b10a000004&match_id=5a0ef88f-c608-4401-bff3-6e280a000004

Gürpınar Su Bc Cup 1.Hafta Panoraması

GÜRPINAR BC CUP 1. HAFTA PANORAMASI HAFTANIN BEŞİ SELÇUK KÜLLAÇ EDY İNŞAAT ALPEREN KAYAPINAR İSTANBUL TIP FAK. ŞERAZİM CUCUBOĞA GÜLFORM MATBAA EMRE ÖNDER KIRMIZI TUNCA PATIR DİNAMO HAFTANIN İKİNCİ BEŞİ AYKUT ESGİN MARAŞLI KUYUMCULUK MUSTAFA NAMOĞLU MSK MEHMETCAN KAÇAR TIBBİYE BATUHAN ÖZDRAMA DİŞ HEKİMLİĞİ KAAN...

Pupa Gelişim Ligi 1. Hafta Panoraması

PUPA GELİŞİM LİGİ 1. HAFTA PANORAMASI HAFTANIN BEŞİ CAN BÜYÜK BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U11 DENİZ YEGÜL ENKA OKULLARI U12 FURKAN KIRIK İSTBOL U14 EMRE SARSICIOĞLU BEYOĞLU U15 YİĞİT NURAN DARÜŞŞAFAKA U13 HAFTANIN İKİNCİ BEŞİ BORA GÖKEŞ BEŞİKTAŞ U13 YUSUF BOLAT KUTUP YILDIZI U12 ENES AKSU SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14 AKSEL ÖZUTKAN TED U11 EFE KADİR İPEK BAHÇEŞEHİR...

Gürpınar Su Bc Cup 8 Aralık Günün Sonuçları

GÜRPINAR SU BC CUP 8 ARALIK GÜNÜN SONUÇLARI DARÜŞŞAFAKA MEZ UNLARI 77-55 LESCON OLD STARS                CGR MAÇIN OYUNCUSU ÖMER ÖZCAN 31 SAYI /10  RİBAUNT/ 3 TOP ÇALMA Maç...

Bizi Takip Edin

0BeğenenlerBeğen
237TakipçilerTakip Et
90TakipçilerTakip Et
86AbonelerAbone
- Advertisement -

ÖNEMLİ BİLGİLER

İstanbul Ligleri Önemli Bilgiler ve Tarihler Dosyası

ÖNEMLİ TARİHLER ve BİLGİLER İL TERTİP KURULU Adaylık Son Başvuru Tarihi ve Saati: 21.08.2017 Pazartesi 16:00’ya kadar. Adaylık Son Başvuru Yeri: Gençlik Hizmetleri ve Spor İl...

İstanbul Ligleri Katılım Formu 2017-2018

Banka hesap numarası girilmiş olan İstanbul Ligleri Katılım Formu'nu ekte bulabilirsiniz. İSTANBUL LİGLERİ KATILIM FORMU Haberine Ait Ek Dosya 2017-2018-katilim-formu.xls dosyasını indir

İstanbul Ligleri Statüleri 2017-2018

İstanbul Ligleri Statüler dosyasını ekte bulabilirsiniz. İSTANBUL LİGLERİ STATÜLERİ Haberine Ait Ek Dosya 2017-2018-sezonu-statusu.pdf dosyasını indir 2017 – 2018 SEZONU İSTANBUL LİGLERİ STATÜSÜ İstanbul Mahalli Lig maçları 2017...

Basketbol Gerekli Evraklar

Basketbol Gerekli Evraklarını Sayfamızdan temin edebilirsiniz. Dosya Tür Boyut Yürürlük Tarihi İndir 2016-2017 TB2L Statüsü PDF 250,06 KB 07 Mar, 2017 İndir 2016-2017 KBBL Statüsü PDF 245,63 KB 17 Kas, 2016 İndir 2016-2017 Kadınlar...