DUDULLU OSB SPOR KULÜBÜ YENİ SEZONA İDDALI HAZIRLANIYOR.

0
1168

2016-’17 sezonunda faaliyetlerine başlayan Dudullu OSB SPOR KULÜBÜ profesyonel ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile yeni sezonda altyapıda adından sıkça söz ettirmeyi planlıyor.
Bir önceki sezonda katıldığı 2 farklı yaş kategorisinin ikisinde de final grubuna kalan ve katıldığı özel turnuvalarda gösterdiği başarılı grafikle sezonu 3 kupa ile kapatan Dudullu OSB

Spor Kulübü; yeni sezonda hedefi daha da yükseltiyor.
Deneyimli teknik ekibinin hazırlamış olduğu sezon öncesi bireysel lisanslı sporcu yetiştirme programı ile sporcular kondisyon, kuvvet ve sakatlık önleyici Balance antrenmanların yanı sıra; Fundamental antrenmanları ile yeni sezona hızlı ve erken bir giriş yaptı.

Dudullu OSB Spor Kulübü Alt Yapı Sorumlusu Doğuş Can Arıkan, yeni sezon ile ilgili planlarını ve beklentilerini amatorbasket.com editörleriyle bu cümleler ile paylaştı.
“Kamp dönemi boyunca oyuncularımıza hem teorik hem pratik basketbol eğitimi verirken, kitap okuma alışkanlığı ve sosyal beceriler gibi bilişsel yetilerini geliştirecek geniş bir program uyguluyoruz.

Sporcularımız için arkadaşlık ve takım ruhu duygularının ön planda olduğu sağlıklı bir spor hayatı hazırlamaya çalışıyoruz. Takım sporlarında başarı için gerekli olan, takım arkadaşlığının pekişmesi için spor yapan bir grup yerine, birbirine ödevlerinde yardım eden sahada açıklarını kapatan sporcular ile Dudullu OSB Spor Kulübünün geleceğini yetiştirmek istiyoruz.

Yönetim Kurulumuz ve Antrenör kadromuz ile Basketbol’un tüm doğrularını çocuklarımızın spor hayatında yer almasını sağlıyor; bu doğrular ışığında başarının gelebileceğini her sporcuya aşılıyoruz. Sağlıklı ve disiplinli sporcuların okul hayatında da başarılı olacağını kendi hayatlarımızdan tecrübe ediyor; onların spor alanında ihtisas sahibi olmaları ve gerekli eğitim programları ile donatılmış olmaları için özveriyle çalışıyoruz.

Yetiştirdiğimiz sporcuların iyi bir eğitim hayatı olmasına da özen gösteren profesyonel antrenör kadromuz, tüm sporculara kendi akademik kariyerleri ile de örnek birer rol model oluyor.
Yeni sezonda bizimle aynı hedefleri taşıyan, antrenmanlarda kendi sınırlarını öğrenmek isteyen, başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğinin farkında olan sporcularımızı, kendilerini bu hedeflere taşıyacak olan teknik ekip ile tanıştırmak için deneme antrenmanlarına bekliyoruz.

Takım kontenjanlarının sınırlı sayıda olması sebebi ile yeni sezonda 2003 – 2004 –2005 – 2006 -2007 doğumlu oyuncuların katılım gösterebileceği antrenmanları, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 30.000m2 ile Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı Spor ve Yaşam Merkezi We’ll Club’ta gerçekleştiriyoruz.”

TRY-OUT İÇİN 2003-2004-2005-2006

ALTYAPI SORUMLUSU : DOGUŞCAN ARIKAN
BAŞ ANTRENÖR : TURGAY SEVİM
YARDIMCI ANTRENÖRLER:
UTKU TAMİRAK, UMUTCAN DEMİR

TELEFON : 0216 313 93 55  / 0506 295 39 81
FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here