FESA Seçme Düzenleyecek

0
817

İstanbul basketbol altyapı liglerinde mücadele eden FESA Spor Kulübü gelecek sezonun çalışmaları kapsamında seçme düzenleyecek.

İşte kulüp tarafından yapılan açıklama;

İstanbul Alt Yapısının önemli kulüplerinden Fehmi SADIKOĞLU’nun kurucusu olduğu FESA yeni sezonda iddialı olmak için yaz çalışmalarına temmuz ayı itibariyle başlayacak.

Her sene kendi bünyesinden yetiştirdiği sporcularla liglerde mücadele eden FESA Spor Kulübü yeni sezonda 4 kategoride AA Liginde 3 kategoride de A Liginde mücadele edecek.

Kişisel gelişimi her zaman sportif başarının önünde tutarak sporcularına önce özgüven aşılayan FESA Kulübü, bu çizgisinden ayrılmadan artık daha rekabetçi daha mücadeleci takımlar kurmayı hedefliyor.

10 – 11 Haziran tarihlerinde seçme düzenleyecek Fesa Spor Kulübü U 18 – U 16 – U 15 kategorilerinde mevcut kadrolarına katkı sağlayacak takım arkadaşlarını kadrosuna katmayı hedefliyor. Try-Out idmanları hakkında detaylı bilgi almak için fesabasket@gmail.com adresine mail atabilir veya 0507 303 70 53 numaralı telefondan Mert YAMAN’a ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here