1 Mart 2021
Amatör Basketbol | Basketbol Haberleri | Büyük Erkekler Basketbol Ligi | Basketbol Sonuçları | Milli Takımlar | Altyapı | Spor Okulları
ANA SAYFA MANŞET HABER BGL

Garanti BBVA BGL Erkekler Kategorisinde 2020-2021 Sezonu Fikstürü Belli Oldu

Türk basketboluna uzun yıllardır önemli katkılarda bulunan Garanti BBVA sponsorluğunda organize edilen Garanti BBVA BGL’de erkekler kategorisi fikstürü açıklandı.10 takımlı iki grubun yer alacağı Garanti BBVA BGL’de A Grubu karşılaşmaları 9 Şubat Salı günü başlayacak. Müsabakalar, Bolu Koru Otel’in ev sahipliğinde oynanacak ve TBF YouTube’dan da naklen yayınlanacak. Organizasyonda tüm takımlar dışarıya kapalı bir şekilde konaklayacak ve müsabakalar, tesis içi yürüme mesafesinde bulunan salonda oynanacak.

 

Tarih Saat Maç No Hafta A Takım Sonuç B Takım Grubu
9.02.2021 10:00 BGL806 01. Hafta ANADOLU EFES FMV – AFYON BELEDİYESİ A
9.02.2021 12:30 BGL807 01. Hafta BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TED ANKARA KOLEJLİLER A
9.02.2021 15:00 BGL808 01. Hafta BEŞİKTAŞ JK TOFAŞ A
9.02.2021 17:30 BGL809 01. Hafta BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL PINAR KARŞIYAKA A
9.02.2021 20:00 BGL810 01. Hafta EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL GELİŞİM KOLEJİ A
16.02.2021 10:00 BGL821 01. Hafta FENERBAHÇE BEKO LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR B
16.02.2021 12:30 BGL822 01. Hafta GALATASARAY TARSUS AMERİKAN KOLEJİ B
16.02.2021 15:00 BGL823 01. Hafta OGM ORMANSPOR TÜRK TELEKOM B
16.02.2021 17:30 BGL824 01. Hafta ALİAĞA PETKİM SPOR FRUTTİ EXTRA BURSASPOR B
16.02.2021 20:00 BGL825 01. Hafta TEŞVİKİYE DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ B
10.02.2021 10:00 BGL811 02. Hafta TOFAŞ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A
10.02.2021 12:30 BGL812 02. Hafta PINAR KARŞIYAKA EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL A
10.02.2021 15:00 BGL813 02. Hafta TED ANKARA KOLEJLİLER BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL A
10.02.2021 17:30 BGL814 02. Hafta FMV – AFYON BELEDİYESİ GELİŞİM KOLEJİ A
10.02.2021 20:00 BGL815 02. Hafta ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ JK A
17.02.2021 10:00 BGL826 02. Hafta TARSUS AMERİKAN KOLEJİ OGM ORMANSPOR B
17.02.2021 12:30 BGL827 02. Hafta FRUTTİ EXTRA BURSASPOR TEŞVİKİYE B
17.02.2021 15:00 BGL828 02. Hafta TÜRK TELEKOM ALİAĞA PETKİM SPOR B
17.02.2021 17:30 BGL829 02. Hafta LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ B
17.02.2021 20:00 BGL830 02. Hafta FENERBAHÇE BEKO GALATASARAY B
11.02.2021 10:00 BGL816 03. Hafta TOFAŞ EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL A
11.02.2021 12:30 BGL817 03. Hafta TED ANKARA KOLEJLİLER GELİŞİM KOLEJİ A
11.02.2021 15:00 BGL818 03. Hafta FMV – AFYON BELEDİYESİ PINAR KARŞIYAKA A
11.02.2021 17:30 BGL819 03. Hafta ANADOLU EFES BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL A
11.02.2021 20:00 BGL820 03. Hafta BEŞİKTAŞ JK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A
18.02.2021 10:00 BGL831 03. Hafta TARSUS AMERİKAN KOLEJİ TEŞVİKİYE B
18.02.2021 12:30 BGL832 03. Hafta TÜRK TELEKOM DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ B
18.02.2021 15:00 BGL833 03. Hafta LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR FRUTTİ EXTRA BURSASPOR B
18.02.2021 17:30 BGL834 03. Hafta FENERBAHÇE BEKO ALİAĞA PETKİM SPOR B
18.02.2021 20:00 BGL835 03. Hafta GALATASARAY OGM ORMANSPOR B
9.03.2021 10:00 BGL836 04. Hafta EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL TED ANKARA KOLEJLİLER A
9.03.2021 12:30 BGL837 04. Hafta BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANADOLU EFES A
9.03.2021 15:00 BGL838 04. Hafta BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL TOFAŞ A
9.03.2021 17:30 BGL839 04. Hafta BEŞİKTAŞ JK FMV – AFYON BELEDİYESİ A
9.03.2021 20:00 BGL840 04. Hafta GELİŞİM KOLEJİ PINAR KARŞIYAKA A
16.03.2021 10:00 BGL851 04. Hafta TEŞVİKİYE TÜRK TELEKOM B
16.03.2021 12:30 BGL852 04. Hafta OGM ORMANSPOR FENERBAHÇE BEKO B
16.03.2021 15:00 BGL853 04. Hafta ALİAĞA PETKİM SPOR TARSUS AMERİKAN KOLEJİ B
16.03.2021 17:30 BGL854 04. Hafta GALATASARAY LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR B
16.03.2021 20:00 BGL855 04. Hafta DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ FRUTTİ EXTRA BURSASPOR B
10.03.2021 10:00 BGL841 05. Hafta BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BEŞİKTAŞ JK A
10.03.2021 12:30 BGL842 05. Hafta BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FMV – AFYON BELEDİYESİ A
10.03.2021 15:00 BGL843 05. Hafta EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL ANADOLU EFES A
10.03.2021 17:30 BGL844 05. Hafta GELİŞİM KOLEJİ TOFAŞ A
10.03.2021 20:00 BGL845 05. Hafta PINAR KARŞIYAKA TED ANKARA KOLEJLİLER A
17.03.2021 10:00 BGL856 05. Hafta ALİAĞA PETKİM SPOR GALATASARAY B
17.03.2021 12:30 BGL857 05. Hafta OGM ORMANSPOR LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR B
17.03.2021 15:00 BGL858 05. Hafta TEŞVİKİYE FENERBAHÇE BEKO B
17.03.2021 17:30 BGL859 05. Hafta DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ TARSUS AMERİKAN KOLEJİ B
17.03.2021 20:00 BGL860 05. Hafta FRUTTİ EXTRA BURSASPOR TÜRK TELEKOM B
11.03.2021 10:00 BGL846 06. Hafta ANADOLU EFES GELİŞİM KOLEJİ A
11.03.2021 12:30 BGL847 06. Hafta TOFAŞ PINAR KARŞIYAKA A
11.03.2021 15:00 BGL848 06. Hafta FMV – AFYON BELEDİYESİ TED ANKARA KOLEJLİLER A
11.03.2021 17:30 BGL849 06. Hafta BEŞİKTAŞ JK EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL A
11.03.2021 20:00 BGL850 06. Hafta BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL A
18.03.2021 10:00 BGL861 06. Hafta FENERBAHÇE BEKO DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ B
18.03.2021 12:30 BGL862 06. Hafta TARSUS AMERİKAN KOLEJİ FRUTTİ EXTRA BURSASPOR B
18.03.2021 15:00 BGL863 06. Hafta LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR TÜRK TELEKOM B
18.03.2021 17:30 BGL864 06. Hafta GALATASARAY TEŞVİKİYE B
18.03.2021 20:00 BGL865 06. Hafta OGM ORMANSPOR ALİAĞA PETKİM SPOR B
6.04.2021 10:00 BGL866 07. Hafta TED ANKARA KOLEJLİLER TOFAŞ A
6.04.2021 12:30 BGL867 07. Hafta EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A
6.04.2021 15:00 BGL868 07. Hafta GELİŞİM KOLEJİ BEŞİKTAŞ JK A
6.04.2021 17:30 BGL869 07. Hafta PINAR KARŞIYAKA ANADOLU EFES A
6.04.2021 20:00 BGL870 07. Hafta BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL FMV – AFYON BELEDİYESİ A
13.04.2021 10:00 BGL881 07. Hafta TÜRK TELEKOM TARSUS AMERİKAN KOLEJİ B
13.04.2021 12:30 BGL882 07. Hafta TEŞVİKİYE OGM ORMANSPOR B
13.04.2021 15:00 BGL883 07. Hafta DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ GALATASARAY B
13.04.2021 17:30 BGL884 07. Hafta FRUTTİ EXTRA BURSASPOR FENERBAHÇE BEKO B
13.04.2021 20:00 BGL885 07. Hafta ALİAĞA PETKİM SPOR LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR B
7.04.2021 10:00 BGL871 08. Hafta BAHÇEŞEHİR KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ A
7.04.2021 12:30 BGL872 08. Hafta ANADOLU EFES TED ANKARA KOLEJLİLER A
7.04.2021 15:00 BGL873 08. Hafta BEŞİKTAŞ JK PINAR KARŞIYAKA A
7.04.2021 17:30 BGL874 08. Hafta FMV – AFYON BELEDİYESİ TOFAŞ A
7.04.2021 20:00 BGL875 08. Hafta BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL A
14.04.2021 10:00 BGL886 08. Hafta OGM ORMANSPOR DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ B
14.04.2021 12:30 BGL887 08. Hafta FENERBAHÇE BEKO TÜRK TELEKOM B
14.04.2021 15:00 BGL888 08. Hafta GALATASARAY FRUTTİ EXTRA BURSASPOR B
14.04.2021 17:30 BGL889 08. Hafta LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR TARSUS AMERİKAN KOLEJİ B
14.04.2021 20:00 BGL890 08. Hafta ALİAĞA PETKİM SPOR TEŞVİKİYE B
8.04.2021 10:00 BGL876 09. Hafta PINAR KARŞIYAKA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A
8.04.2021 12:30 BGL877 09. Hafta GELİŞİM KOLEJİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL A
8.04.2021 15:00 BGL878 09. Hafta EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL FMV – AFYON BELEDİYESİ A
8.04.2021 17:30 BGL879 09. Hafta TED ANKARA KOLEJLİLER BEŞİKTAŞ JK A
8.04.2021 20:00 BGL880 09. Hafta TOFAŞ ANADOLU EFES A
15.04.2021 10:00 BGL891 09. Hafta FRUTTİ EXTRA BURSASPOR OGM ORMANSPOR B
15.04.2021 12:30 BGL892 09. Hafta DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ ALİAĞA PETKİM SPOR B
15.04.2021 15:00 BGL893 09. Hafta TEŞVİKİYE LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR B
15.04.2021 17:30 BGL894 09. Hafta TÜRK TELEKOM GALATASARAY B
15.04.2021 20:00 BGL895 09. Hafta TARSUS AMERİKAN KOLEJİ FENERBAHÇE BEKO B

Related posts

Teşvikiye Bolu’dan 2 Galibiyetle Dönüyor

Onur Doğan

BGL’de Fanus Yöntemi Uygulanacak

İlker Terzioğlu

Garanti BBVA BGL Erkekler Kategorisi B Grubu’nda Üçüncü Gün Maçları Geride Kaldı

Onur Doğan

Leave a Comment