İstanbul Gelişim ligi 1. Hafta Maç Programı

0
143
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 1. HAFTA MAÇ PROGRAMI
24 KASIM CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
13:15 İSTBOL B MURAT PAŞAOĞLU U16E BEYAZ AGR AVR
15:45 MODA BASKETBOL ATLETİK B GELECEK NESİL B U16E BEYAZ AGR AVR
17:00 MODA BASKETBOL ATLETİK A GELECEK NESİL A U16E MAVİ BGR AVR
18:15 BAHÇ. BASK. İHT. B VAKIFLAR BASKETBOL U16E BEYAZ AGR AVR
19:30 İBB BAHÇ. BASK. İHT. U16E MAVİ AGR AVR
24 KASIM CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
13:15 BAHÇ. BASK. İHT. ELİT ATLETİK U15E BEYAZ AGR
14:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U13E MAVİ AGR AVR
15:45 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI BEST BASKETBOL U13E BEYAZ AGR AVR
17:00 OLİMPOS BEST BASKETBOL U15E BEYAZ AGR
18:15 AVRUPA KARŞIYAKA YEŞİLYURT B U16E BEYAZ BGR AVR
19:30 VAKIFLAR BASKETBOL YEŞİLYURT U18E BGR
25 KASIM PAZAR  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
12:00 FYL ORİON U15E MAVİ AGR AVR
13:15 FYL MODA BASKETBOL ATLETİK MAVİ U14E BEYAZ BGR AVR
14:30 MODA BASKETBOL ATLETİK B GELECEK NESİL B U14E BEYAZ AGR AVR
15:45 GELECEK NESİL A MODA BASKETBOL ATLETİK A U14E MAVİ BGR AVR
17:00 GELECEK NESİL SULTANGAZİ KARŞIYAKA U18E BGR
18:15 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY SULTANGAZİ KARŞIYAKA U15E MAVİ AGR AVR
19:30 SULTANGAZİ KARŞIYAKA ATAKENT GENÇLİK U13E BEYAZ BGR AVR
25 KASIM PAZAR  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
12:00 YEŞİLYURT ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E BEYAZ AGR
13:15 BASKETS ORİON U14E MAVİ AGR AVR
14:30 BASKETS BAHÇ. BASK. İHT. U13E MAVİ BGR AVR
15:45 BEST BASKETBOL SULTANGAZİ KARŞIYAKA U11E BEYAZ AGR AVR
17:00 ATAKENT GENÇLİK SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E BEYAZ BGR AVR
18:15 ATAKENT GENÇLİK BASKETS U15E BEYAZ BGR
19:30 BEST BASKETBOL BAHÇ. BASK. İHT. B U14E BEYAZ BGR
27 KASIM SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BAHÇ. BASK. İHT. A AYKA BAHÇELİEVLER U12E MAVİ AGR AVR
19:15 YEŞİLYURT BAHÇ. BASK. İHT. B U13E BEYAZ BGR AVR
27 KASIM SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 STARLARIN DOĞUŞU İBB U12E KIRMIZI
19:15 BAHÇ. BASK. İHT. İSTBOL U18E AGR
28 KASIM ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ATAKENT GENÇLİK U12E BEYAZ AGR AVR
19:15 BASKETS MURAT PAŞAOĞLU U12E MAVİ AGR AVR
28 KASIM ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 İSTBOL BİZİMKENT U12E BEYAZ AGR AVR
19:15 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI BİZİMKENT U11E BEYAZ BGR AVR
28 KASIM ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 BEYOĞLUSPOR YENİ LEVENT BASK. U14E BEYAZ BGR
19:15 YENİ LEVENT BASK. BEYOĞLUSPOR U16E BEYAZ BGR
29 KASIM PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY MODA BASKETBOL ATLETİK U12 BEYAZ BGR AVR
19:15 MODA BASKETBOL ATLETİK ATAKENT GENÇLİK U11E BEYAZ AGR AVR
29 KASIM PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BASKETS U11E MAVİ AGR
19:15 İSTBOL A BAHÇ. BASK. İHT. B U11E MAVİ AGR
30 KASIM CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 FYL BASKETS U10E MAVİ AGR
19:15 BEST BASKETBOL EBO BASKETBOL U12E BEYAZ AGR AVR
30 KASIM CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 İSTBOL B GELECEK NESİL U11E BEYAZ BGR AVR
19:15 BAHÇ. BASK. İHT. B AVRUPA KARŞIYAKA U12E BEYAZ BGR AVR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here