İstanbul Gelişim Ligi 12 Hafta Maç Sonuçları

0
9
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 12. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
15 ŞUBAT CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:00 DEV ATAŞEHİR A 41 44 BEST BASKETBOL U11E KIRMIZI
20:15 BEST BASKETBOL 76 52 İTÜ GVO SK U14E MAVİ AVR AGR
15 ŞUBAT CUMARTESİ GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 İSTBOL 13 16 GÖKBURGAZ GENÇLİK U9E AVR
19:00 TEŞVİKİYE 34 21 STARLARIN DOĞUŞU U9E AVR
20:15 TAGAR 23 24 BEŞİKTAŞ BASK. AKD A U11E BEYAZ AVR CGR
15 ŞUBAT CUMARTESİ BEYLİKDÜZÜ FİNAL İNŞAAT S. S.
19:00 TEŞVİKİYE GELİŞİM 34 46 YEF A U16E BEYAZ AVR AGR
20:15 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B 30 17 MODA BASKETBOL ATLETİK U10E BEYAZ AVR AGR
15 ŞUBAT CUMARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
11:30 SPOR FABRİKASI 34 9 BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ U9E AVR
12:45 YEŞİLKÖY YILDIZLARI 31 35 SPOR FABRİKASI U11E BEYAZ AVR AGR
14:00 BEST AKADEMİ 52 11 YENİ LEVENT BASK. U10E BEYAZ AVR AGR
15:15 BİZİMKENT 14 18 OYAK U10E BEYAZ AVR BGR
16:30 BASKETS 39 23 CEDİ OSMAN BAHÇELİEVLER U10E BEYAZ AVR CGR
15 ŞUBAT CUMARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
11:30 FAVORİ İSTANBUL 18 52 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI A U11E BEYAZ AVR CGR
12:45 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 28 10 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. C U10E BEYAZ AVR BGR
14:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL 30 22 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. A U10E BEYAZ AVR BGR
15:15 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI B 46 13 ATAKENT GENÇLİK A U11E BEYAZ AVR AGR
16:30 ATAKENT GENÇLİK 33 18 BEŞYILDIZ U10E BEYAZ AVR CGR
15 ŞUBAT CUMARTESİ YAKACIK MEV ORTAOKULU
11:00 TANSPOR 69 64 ASYA KARTALLARI U15E MAVİ ASYA BGR
12:15 İSTANBUL VARDAR 49 66 LİDER BASKETBOL U16K BEYAZ
13:30 LİDER BASKETBOL 59 58 KÜÇÜYALI GELİŞİM U18E BEYAZ AVR CGR
14:45 DEĞİŞİM 38 41 ALLSTARS İSTANBUL U10E BEYAZ ASYA EGR
16:00 FESA HAYDARPAŞA LİSESİ 59 42 ÜSKÜDAR BASKETBOL A U15E MAVİ ASYA BGR
17:15 ÜSKÜDAR BASKETBOL A 63 39 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U11E KIRMIZI
15 ŞUBAT CUMARTESİ ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
16:00 ALYA BASKET 65 89 KAAN U15E BEYAZ ASYA CGR
17:15 KAAN 60 18 KARŞIYAKA GELİŞİM U12E BEYAZ ASYA CGR
18:30 DUDULLU OSB 38 15 KARŞIYAKA GELİŞİM U10E BEYAZ ASYA EGR
19:45 DEV ATAŞEHİR SARI 32 15 KARŞIYAKA GELİŞİM U11E BEYAZ ASYA EGR
15 ŞUBAT CUMARTESİ CEVİZLİ ORTAOKULU S. S.
17:30 İSTANBUL DSİ 32 33 HALİÇ İSTANBUL U12E KIRMIZI
18:45 KAAN 0 20 ÜSKÜDAR BASKETBOL U14K
20:00 EKARE 34 82 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K
16 ŞUBAT PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK 58 34 BASKETBOLUN YILDIZLARI U11E KIRMIZI
20:15 KUTUP YILDIZI 51 44 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U14K
16 ŞUBAT PAZAR GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. 33 17 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U9E AVR
19:00 TAGAR 37 18 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U10E BEYAZ AVR DGR
20:15 ERMAN KUNTER AKD 42 20 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U12K BEYAZ
16 ŞUBAT PAZAR BEYLİKDÜZÜ FİNAL İNŞAAT S. S.
19:00 FİNAL İNŞAAT 23 36 TEŞVİKİYE U10E BEYAZ AVR CGR
20:15 FİNAL İNŞAAT B 19 81 TEŞVİKİYE GENÇLİK U16E BEYAZ AVR BGR
16 ŞUBAT PAZAR BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
13:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. 58 44 DİNAMİK SPOR KULÜBÜ U16E BEYAZ AVR BGR
14:45 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 39 49 BEYKOZ GENÇLİK U11E MAVİ
16:00 ENKA OKULLARI 78 58 AYKA U14E BEYAZ AVR AGR
17:15 TEŞVİKİYE GENÇLİK 12 33 ENKA OKULLARI U12E BEYAZ AVR AGR
18:30 FLORYA ELİT A 79 64 İTÜ GVO SK U16E MAVİ AVR AGR
19:45 EBO BASKETBOL 64 47 TEŞVİKİYE AKADEMİ U15E BEYAZ AVR BGR
16 ŞUBAT PAZAR BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
12:00 ORİON 46 30 MURAT PAŞAOĞLU U15E MAVİ AVR AGR
13:15 İSTBOL B 27 46 MURAT PAŞAOĞLU U13E BEYAZ AVR AGR
14:30 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. A 37 16 MURAT PAŞAOĞLU U11E BEYAZ AVR BGR
15:45 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B 20 49 ASLAN SPOR U12E BEYAZ AVR AGR
17:00 CEDİ OSMAN BAKIRKÖY 25 26 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U12E BEYAZ AVR BGR
18:15 HİSAR OKULLARI 50 47 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. A U13E MAVİ AVR AGR
19:30 THY 32 66 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B U14E BEYAZ AVR BGR
16 ŞUBAT PAZAR BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
12:00 BAYRAMPAŞA GENÇLİK 58 39 SPOR FABRİKASI U16E BEYAZ AVR BGR
13:15 MODA BASKETBOL ATLETİK A 68 44 BASKETS U15E MAVİ AVR AGR
14:30 ATAKENT GÜCÜ 13 63 MODA BASKETBOL ATLETİK U12E BEYAZ AVR BGR
15:45 ATAKENT GÜCÜ 62 36 SİLİVRİ AKADEMİ U13E BEYAZ AVR AGR
17:00 ATAKENT GÜCÜ 13 37 ASLAN SPOR U10E BEYAZ AVR DGR
18:15 FMV NİŞANTAŞI IŞIK 52 44 GENÇ KOLEJ BASKETBOL U13E BEYAZ AVR DGR
19:30 ATAKENT GENÇLİK A 55 25 YEŞİLYURT U13E BEYAZ AVR BGR
16 ŞUBAT PAZAR YAKACIK MEV ORTAOKULU
11:00 İSTANBUL KARŞIYAKA 25 29 AKADEMİ İSTANBUL U9E ASYA
12:15 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 52 49 AKADEMİ İSTANBUL U11E KIRMIZI
13:30 POTANIN KARTALLARI 49 9 KURTKÖY YILDIZLAR U9E ASYA
14:45 ASYA KARTALLARI 29 10 FESA U9E ASYA
16:00 ASYA KARTALLARI 67 27 GALATASARAY U10E MAVİ
17:15 ASYA KARTALLARI 53 23 KAAN U11E BEYAZ ASYA EGR
16 ŞUBAT PAZAR ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
16:00 FESA 59 50 KIZILTOPRAK A U16E MAVİ ASYA CGR
17:15 KIZILTOPRAK 69 57 İSTANBUL ATA U18E BEYAZ ASYA CGR
18:30 HİDO AP SPORTİF 29 72 DAÇKA ŞERİFALİ U18E BEYAZ ASYA CGR
16 ŞUBAT PAZAR CEVİZLİ ORTAOKULU S. S.
17:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK 45 70 DEĞİŞİM U16E BEYAZ ASYA DGR
18:45 KAAN 46 59 DEV ATAŞEHİR B U16E BEYAZ ASYA DGR
20:00 GİRİŞİM 48 46 DEV ATAŞEHİR A U16E MAVİ ASYA CGR
17 ŞUBAT PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 İSTBOL A 33 23 DEV ATAŞEHİR B U11E MAVİ
20:30 BASKETS 44 42 DİNAMO U18K
17 ŞUBAT PAZARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK 36 39 BASKETS U12E MAVİ AVR BGR
19:15 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 38 14 BİZİMKENT U12E MAVİ AVR AGR
17 ŞUBAT PAZARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. A 53 35 İTÜ BASKET U14E MAVİ AVR BGR
19:15 ATAKENT GENÇLİK 23 19 TEŞVİKİYE AKADEMİ U12E BEYAZ AVR BGR
17 ŞUBAT PAZARTESİ YAKACIK MEV ORTAOKULU
17:45 ÜSKÜDAR BASKETBOL 42 37 ASYA KARTALLARI A U12E MAVİ ASYA CGR
19:00 ASYA KARTALLARI B 32 43 MARMARA AKADEMİ U12E BEYAZ ASYA DGR
20:15 İSTANBUL KARŞIYAKA 17 41 İSTANBUL ATA U12E BEYAZ ASYA CGR
17 ŞUBAT PAZARTESİ SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 KARTAL KARŞIYAKA 34 82 DUDULLU OSB U16E BEYAZ ASYA EGR
19:00 DEV ATAŞEHİR 61 64 PARLAYAN YILDIZLAR U18E MAVİ ASYA BGR
20:15 Z10 SPORTS 48 65 TEŞVİKİYE B U16E MAVİ ASYA DGR
18 ŞUBAT SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA 31 36 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ A U11E MAVİ
18 ŞUBAT SALI BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 49 29 BEŞYILDIZ U13E BEYAZ AVR CGR
19:15 GÖKBURGAZ GENÇLİK 19 37 İTÜ GVO SK U10E MAVİ
18 ŞUBAT SALI BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 ATAKENT GENÇLİK B 37 53 OYAK U13E BEYAZ AVR CGR
19:15 ATAKENT GENÇLİK B 25 26 FİNAL İNŞAAT U11E BEYAZ AVR CGR
18 ŞUBAT SALI YAKACIK MEV ORTAOKULU
17:45 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 28 38 GİRİŞİM U11E BEYAZ ASYA DGR
19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR 37 57 ASYA KARTALLARI U14E MAVİ ASYA CGR
20:15 KARTAL KARŞIYAKA 55 36 ASYA KARTALLARI U13E BEYAZ ASYA FGR
18 ŞUBAT SALI SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 KAAN 35 10 KARŞIYAKA GELİŞİM U11E BEYAZ ASYA EGR
19:00 İSTANBUL ATA 33 16 KAAN ATAŞEHİR U10E BEYAZ ASYA EGR
20:15 SANCAKTEPE İSTANBUL 46 42 İSTANBUL KARŞIYAKA U11E BEYAZ ASYA DGR
19 ŞUBAT ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 FİNAL İNŞAAT 48 82 HİGH TOUCH U18E MAVİ AGR
19 ŞUBAT ÇARŞAMBA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. 40 30 FİNAL İNŞAAT U12E BEYAZ AVR AGR
19:15 MURAT PAŞAOĞLU 65 50 ATAKENT GÜCÜ U13E BEYAZ AVR AGR
19 ŞUBAT ÇARŞAMBA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 52 32 TEŞVİKİYE B U13E BEYAZ AVR BGR
19:15 YENİ LEVENT BASKETBOL 30 37 SİLİVRİ AKADEMİ U13E BEYAZ AVR AGR
19 ŞUBAT ÇARŞAMBA YAKACIK MEV ORTAOKULU
17:45 DEĞİŞİM 23 78 DEV ATAŞEHİR MAVİ U12E BEYAZ ASYA CGR
19:00 KAAN ATAŞEHİR 33 30 DEV ATAŞEHİR SARI U12E BEYAZ ASYA DGR
20:15 KAAN ATAŞEHİR 58 54 DEV ATAŞEHİR U14E BEYAZ ASYA CGR
19 ŞUBAT ÇARŞAMBA SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 FESA HAYDARPAŞA LİSESİ 27 39 KIZILTOPRAK U13E BEYAZ ASYA FGR
19:00 KURTKÖY YILDIZLAR 21 43 PAŞABAHÇE U11E BEYAZ ASYA EGR
20:15 TEŞVİKİYE A 43 67 GİRİŞİM U13E MAVİ ASYA BGR
20 ŞUBAT PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 79 42 DARÜŞŞAFAKA U13E KIRMIZI
20:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK A 55 65 BEŞİKTAŞ U13E KIRMIZI
20 ŞUBAT PERŞEMBE BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 BEST BASKETBOL 39 69 GÖKBURGAZ GENÇLİK U13E MAVİ AVR AGR
19:15 FİNAL İNŞAAT A 37 66 GÖKBURGAZ GENÇLİK U14E MAVİ AVR BGR
20 ŞUBAT PERŞEMBE BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 BEYOĞLUSPOR 72 52 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B U13E BEYAZ AVR DGR
19:15 BEYOĞLUSPOR 57 55 İSTANBUL VADİ U14E BEYAZ AVR AGR
20 ŞUBAT PERŞEMBE YAKACIK MEV ORTAOKULU
17:45 ASYA KARTALLARI B 49 45 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ U14E BEYAZ ASYA CGR
19:00 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ B 19 51 ASYA KARTALLARI U11E BEYAZ ASYA EGR
20:15 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 41 40 ÜSKÜDAR BASKETBOL U13E MAVİ ASYA BGR
20 ŞUBAT PERŞEMBE SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 DUDULLU OSB 44 24 DEV ATAŞEHİR SARI U11E BEYAZ ASYA EGR
19:00 DUDULLU OSB 87 35 HİDO AP SPORTİF U14E BEYAZ ASYA CGR
20:15 ALLSTARS İSTANBUL 73 46 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15E MAVİ ASYA  BGR
21 ŞUBAT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ANKA BASKETBOL AKD 73 46 TENİS ESKRİM DAĞCILIK U13E BEYAZ AVR DGR
20:30 ANKA BASKETBOL AKD 93 44 TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E MAVİ AVR AGR
21 ŞUBAT CUMA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 FLORYA KOLEJİ 17 37 STARLARIN DOĞUŞU U10E BEYAZ AVR AGR
19:15 ENKA OKULLARI 25 34 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U10E BEYAZ AVR DGR
21 ŞUBAT CUMA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 BİZİMKENT 16 24 İSTANBUL KAYAŞEHİR U11E BEYAZ AVR BGR
19:15 PINAR KARŞIYAKA ESENLER 53 59 SPOR FABRİKASI U14E BEYAZ AVR AGR
21 ŞUBAT CUMA YAKACIK MEV ORTAOKULU
17:45 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 25 32 ANABİLİM U10E MAVİ
19:00 DEĞİŞİM 25 73 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ U12E BEYAZ ASYA CGR
20:15 DEĞİŞİM 64 12 KURTKÖY YILDIZLAR U13E BEYAZ ASYA EGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here