İstanbul Gelişim Ligi 2.Hafta Programı

0
148
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
1 ARALIK CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
12:00 FYL GELECEK NESİL U12E BEYAZ AGR AVR
13:15 MURAT PAŞAOĞLU BAHÇ. BASK. İHT. B U10E BEYAZ AGR AVR
14:30 ELİT ATLETİK BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U9E AGR
15:45 İBB BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U10E BEYAZ BGR AVR
17:00 EGE MAVİSİ BAHÇ. BASK. İHT. U9E AGR
18:15 YENİ LEVENT BASK. ATAKENT GENÇLİK U10E BEYAZ BGR AVR
19:30 BİZİMKENT BAHÇELİEVLER BELEDİYE U13E MAVİ AGR AVR
1 ARALIK CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
12:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER OLİMPOS U9E AGR
13:15 GÖKTÜRK BASK. AKD. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U13E BEYAZ BGR AVR
14:30 İSTANBUL BASKET B YEŞİLYURT U12E BEYAZ AGR AVR
15:45 GÖKBURGAZ GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER U13E MAVİ AGR AVR
17:00 ENKA BEŞYILDIZ U12E BEYAZ BGR AVR
18:15 BABAESKİSPOR BEŞYILDIZ U13E BEYAZ AGR AVR
19:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK İBB U14E MAVİ AGR AVR
1 ARALIK CUMARTESİ GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 GÖKBURGAZ GENÇLİK BAHÇ. BASK. İHT. A U10E MAVİ BGR
19:00 TED İTÜ GVO AYAZAĞA U11E MAVİ BGR
20:15 TAGAR BASKETBOL AVRUPA KARŞIYAKA U10E BEYAZ AGR AVR
2 ARALIK PAZAR  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
12:00 STARLARIN DOĞUŞU İBB U12E KIRMIZI
13:15 FYL STARLARIN DOĞUŞU U10E MAVİ AGR
14:30 FYL ROTARY 100.YIL AND. LİS. U11E BEYAZ CGR
15:45 İSTANBUL GELİŞİM MURAT PAŞAOĞLU U14E BEYAZ AGR
17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ BAKIRKÖY ASLAN U16E BEYAZ BGR
18:15 İSTBOL B BAHÇ. BASK. İHT. B U16E BEYAZ AGR
19:30 VAKIFLAR BASKETBOL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U12K MAVİ GR
2 ARALIK PAZAR  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
12:00 OPTİMUM EMLAK KONUT U13K
13:15 OPTİMUM ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. U12K MAVİ GR
14:30 BEŞİKTAŞ AKADEMİ AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER U15E BEYAZ AGR
15:45 GELECEK NESİL B OLİMPOS U16E BEYAZ AGR
17:00 VAKIFLAR BASKETBOL İSTBOL U18E AGR
18:15 YEŞİLYURT BAHÇ. BASK. İHT. U18E AGR
19:30 YEŞİLYURT B BEYOĞLUSPOR U16E BEYAZ BGR
2 ARALIK PAZAR GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 FMV IŞIKSPOR ENKA U10E BEYAZ AGR AVR
19:00 İSTANBUL BASKET AYKA ULUS U11E MAVİ BGR
20:15 TED A İSTANBUL BASKET A U12E KIRMIZI
2 ARALIK PAZAR BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
15:00 AÇI GENÇLİK TED U10E MAVİ AGR
16:15 AÇI GENÇLİK B İTÜ GVO AYAZAĞA U10E MAVİ BGR
17:30 AÇI GENÇLİK HİSAR OKULLARI U11E MAVİ AGR
18:45 SULTANGAZİ KARŞIYAKA HİSAR AKADEMİ U11E BEYAZ AGR
20:00 AÇI GENÇLİK KEMER COUNTRY U12 KIRMIZI
4 ARALIK SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BAHÇ. BASK. İHT. A STARLARIN DOĞUŞU U11E KIRMIZI
19:15 İBB BEST BASKETBOL U11E MAVİ AGR
4 ARALIK SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 BASKETS EMLAK KONUT U12K BEYAZ GR
19:15 BASKETS GELECEK NESİL U16K
5 ARALIK ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BEYOĞLUSPOR ELİT ATLETİK U15E BEYAZ AGR
19:15 ELİT ATLETİK AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER U18E AGR
5 ARALIK ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 BEYKENT BASKETBOL BEŞİKTAŞ AKADEMİ U18E BGR
19:15 BASKETS BEST BASKETBOL U10E MAVİ AGR
5 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 FMV IŞIKSPOR HİSAR OKULLARI U12E MAVİ AGR AVR
19:15 FMV ERENKÖY IŞIK ORİON U13E KIRMIZI AGR
6 ARALIK PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 MODA BASKETBOL ATLETİK B BEŞİKTAŞ AKADEMİ A U16E BEYAZ AGR
19:15 BAKIRKÖY ASLAN SMAÇ SPOR KULÜBÜ U15E BEYAZ BGR
6 ARALIK PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 FYL ATAKENT GENÇLİK U14E BEYAZ BGR
19:15 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ORİON U15E MAVİ AGR
6 ARALIK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ GÖKBURGAZ GENÇLİK U16E BEYAZ CGR
19:15 TED TEŞVİKİYE AKADEMİ U18E CGR
7 ARALIK CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ B BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ U16E BEYAZ BGR
19:15 BEST BASKETBOL BAHÇ. BASK. İHT. U15E BEYAZ AGR
7 ARALIK CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 YEŞİLYURT A ELİT ATLETİK U16E BEYAZ CGR
19:15 TEŞVİKİYE FYL U15E MAVİ AGR
7 ARALIK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 TEŞVİKİYE BEYLERBEYİ U18E CGR
19:15 TEŞVİKİYE HİSAR OKULLARI U16E MAVİ BGR AVR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here