İstanbul Gelişim Ligi 21-22 Aralık Günün Sonuçları

0
42
U16 Mavi Grup Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. TEŞVİKİYE A 58 – 74  
  U11 Beyaz Grup Avrupa TEŞVİKİYE YENİ LEVENT BASKETBOL 33 – 13  
  U12 Beyaz Grup Avrupa OLİMPOS TEŞVİKİYE AKADEMİ 22 – 50  
  U10 Beyaz Avrupa SARIYER ANAFARTALAR TEŞVİKİYE 29 – 25  
  U15 Beyaz Grup Avrupa BEŞİKTAŞ AKADEMİ EBO BASKETBOL 56 – 73  
  U13 Kırmızı YEF AÇI GENÇLİK 63 – 64  
  U12 Mavi Grup Avrupa TEŞVİKİYE TAGAR 45 – 26  
  U11 Mavi Grup AÇI GENÇLİK BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA 34 – 33  
  U13 Beyaz Grup Asya KURTKÖY YILDIZLAR Z10 SPORTS 11 – 70  
  U14 Beyaz Grup Avrupa MODA BASKETBOL ATLETİK BEŞİKTAŞ AKADEMİ 45 – 66  
  U15 Mavi Grup Avrupa AÇI GENÇLİK BEST BASKETBOL 74 – 47  
  U11 Beyaz Grup Asya DEV ATAŞEHİR SARI KURTKÖY YILDIZLAR 35 – 10  
  U13 Beyaz Grup Avrupa FONO KOLEJİ TEŞVİKİYE B 53 – 50  
  U13 Beyaz Grup Avrupa TEŞVİKİYE AKADEMİ STARLARIN DOĞUŞU 37 – 58  
  U11 Beyaz Grup Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B BİZİMKENT 16 – 25  
  U10 Beyaz Avrupa FLORYA KOLEJİ AÇI GENÇLİK B 27 – 18  
  U11 Beyaz Grup Asya SANCAKTEPE İSTANBUL ÇEKMEKÖY GENÇLİK 27 – 25  
  U14 Beyaz Grup Avrupa TEŞVİKİYE ENKA OKULLARI 57 – 73  
  U9 Avrupa TEŞVİKİYE TAGAR B 26 – 27  
  U11 Beyaz Grup Avrupa YEŞİLKÖY YILDIZLARI BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI B 30 – 16  
  U18 Beyaz Grup Avrupa BEYOĞLUSPOR RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 83 – 52  
  U13 Mavi Grup Asya TEŞVİKİYE A ÜSKÜDAR BASKETBOL 61 – 48  
  U12 Beyaz Grup Avrupa ROTARY 100. YOL AND. LİS BEŞİKTAŞ AKADEMİ 33 – 16  
  U11 Kırmızı BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DEV ATAŞEHİR A 31 – 36  
  U11 Mavi Grup BEYKOZ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR B 43 – 18  
  U14 Beyaz Grup Avrupa PINAR KARŞIYAKA ESENLER AYKA SPOR KULÜBÜ 38 – 31  
  U14 Beyaz Grup Avrupa FİNAL İNŞAAT B THY 59 – 40  
  U13 Mavi Grup Asya ALYA BASKET A DEV ATAŞEHİR B 70 – 52  
  U10 Mavi ASYA KARTALLARI BEST BASKETBOL 50 – 19  
  U9 Avrupa İSTBOL TAGAR A 22 – 6  
  U11 Beyaz Grup Avrupa İSTANBUL KAYAŞEHİR BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 26 – 28  
  U13 Beyaz Grup Asya SANCAKTEPE İSTANBUL ALYA BASKET B 44 – 50  
  U10 Mavi FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ İTÜ GVO SK 32 – 57  
  U9 Avrupa SPOR FABRİKASI GÖKBURGAZ GENÇLİK 20 – 23  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here