İstanbul Gelişim Ligi 23-24-25 şubat Günün Sonuçları

0
34
U14 Kızlar Beyaz A GRUBU İSTANBUL YILDIZLARI BASK. KÜÇÜKYALI GELİŞİM 47 – 10
U14 Beyaz Grup A GRUBU YEŞİLYURT SPOR FABRİKASI 50 – 41
U14 Beyaz Grup C GRUBU PERTEVNİYAL LİSESİ TEŞVİKİYE AKADEMİ 16 – 58
U12 Mavi Grup Asya B GRUBU ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL DSİ 33 – 50
U14 Beyaz Grup B GRUBU ATAKENT GENÇLİK BAHÇ. BASK. İHT. A 36 – 60
U18 B GRUBU SULTANGAZİ KARŞIYAKA BEŞİKTAŞ AKADEMİ 66 – 41
U12 Beyaz Grup B GRUBU ENKA AVRUPA KARŞIYAKA 53 – 28
U18 Kızlar A GRUBU ALLSTARS İSTANBUL EKARE 104 – 27
U10 Kızlar A GRUBU AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE 14 – 52
U12 Beyaz Grup B GRUBU TEŞVİKİYE AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK 20 – 0
U12 Kızlar Beyaz A GRUBU EMLAK KONUT AÇI GENÇLİK 11 – 23
U12 Kırmızı A GRUBU TEŞVİKİYE TED A 24 – 33
U13 Mavi Grup Avrupa B GRUBU İTÜ GVO SK AÇI GENÇLİK 29 – 50
U11 Mavi Grup B GRUBU TEŞVİKİYE TED 29 – 19
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU TEŞVİKİYE AVRUPA KARŞIYAKA 34 – 13
U11 Mavi Grup A GRUBU BASKETS AÇI GENÇLİK 44 – 40
U12 Beyaz Grup A GRUBU GELECEK NESİL İSTANBUL BASKET B 32 – 39
U9 A GRUBU ELİT ATLETİK EGE MAVİSİ 50 – 11
U16 Kızlar A GRUBU AÇI GENÇLİK BASKETS 53 – 36
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU BİZİMKENT GÖKBURGAZ GENÇLİK 49 – 58
U12 Beyaz Grup A GRUBU BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI EBO BASKETBOL 27 – 56
U10 Mavi A GRUBU AÇI GENÇLİK A FYL 31 – 37
U13 Beyaz Grup Avrupa A GRUBU TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞYILDIZ 32 – 23
U11 Beyaz Grup B GRUBU BİZİMKENT GELECEK NESİL 26 – 20
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU ENKA BAHÇ. BASK. İHT. B 15 – 10
U10 Mavi B GRUBU BAHÇ. BASK. İHT. A AÇI GENÇLİK B 51 – 12
U13 Beyaz Grup Avrupa B GRUBU İSTBOL TEŞVİKİYE 44 – 21
U12 Beyaz Grup A GRUBU ATAKENT GENÇLİK BİZİMKENT 61 – 22
U14 Beyaz Grup C GRUBU ENKA BEST BASKETBOL 39 – 31
U12 Beyaz Grup B GRUBU SİLİVRİ ÇAĞRIBEY FMV NİŞANTAŞI IŞIK 44 – 14
U13 Kırmızı A GRUBU BURSA YILDIZLARI FESA KIRMIZI 47 – 34
U14 Beyaz Grup A GRUBU SPOR FABRİKASI BEŞİKTAŞ AKADEMİ 42 – 77
U12 Kırmızı A GRUBU BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK 44 – 39
U9 A GRUBU OLİMPOS ATAKENT GENÇLİK 10 – 8
U14 Kızlar Mavi A GRUBU VAKIFLAR BASKETBOL ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 50 – 62
U10 Beyaz Avrupa A GRUBU MURAT PAŞAOĞLU TAGAR BASKETBOL 0 – 20
U14 Mavi Grup Asya C GRUBU TEŞVİKİYE İSTANBUL TİCARET ODASI 44 – 53
U13 Kızlar A GRUBU GALATASARAY ŞERİFALİ 22 – 37
U14 Mavi Grup Avrupa B GRUBU TED AÇI GENÇLİK 40 – 75
U11 Mavi Grup B GRUBU AYKA ULUS İTÜ GVO SK 16 – 54
U10 Beyaz Asya C GRUBU HİDO AP SPORTİF ANABİLİM 12 – 64
U11 Beyaz Grup A GRUBU SULTANGAZİ KARŞIYAKA GÖKTÜRK BASK. AKD 29 – 25
U10 Mavi A GRUBU TED STARLARIN DOĞUŞU 44 – 21
U12 Kızlar Mavi A GRUBU BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI GALATASARAY 26 – 25
U9 A GRUBU ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAHÇ. BASK. İHT. 9 – 29
U13 Mavi Grup Avrupa A GRUBU AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER HİSAR OKULLARI 9 – 56
U11 Mavi Grup A GRUBU ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTBOL A 32 – 30
U11 Mavi Grup A GRUBU İBB HİSAR OKULLARI 40 – 34
U12 Beyaz Grup A GRUBU YEŞİLYURT İSTBOL 15 – 36
U12 Mavi Grup Avrupa A GRUBU BAHÇ. BASK. İHT. A HİSAR OKULLARI 51 – 48
U12 Beyaz Grup A GRUBU BEST BASKETBOL FYL 28 – 10
U14 Kızlar Mavi A GRUBU FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 38 – 47
U9 B GRUBU FMV ERENKÖY IŞIK YILDIRIMSPOR GENÇLİK 44 – 8
U12 Beyaz Grup B GRUBU BAHÇ. BASK. İHT. B YENİ LEVENT BASK. 60 – 26
U11 Beyaz Grup A GRUBU MODA BASKETBOL ATLETİK BAKIRKÖY ASLAN 21 – 17
U9 B GRUBU GÖKBURGAZ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR 32 – 34
U9 B GRUBU FLORYA KOLEJİ ASYA KARTALLARI 14 – 29
U10 Mavi A GRUBU BASKETS BEŞİKTAŞ BASK. AKD A 14 – 26
U10 Beyaz Asya C GRUBU İSTANBUL TİCARET ODASI SANCAKTEPE İSTANBUL 14 – 18

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here