4 Aralık 2020
Amatör Basketbol | Basketbol Haberleri | Basketbol Sonuçları | Milli Takımlar | Altyapı | Spor Okulları
IGL - İSTANBUL GELİŞİM LİGİ

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 29 ŞUBAT 1 MART GÜNÜN SONUÇLARI

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ

U16 Mavi Grup Avrupa GÖKBURGAZ GENÇLİK FLORYA ELİT A 60 – 69
U10 Beyaz Avrupa BİZİMKENT BAHÇELİEVLER BASKETBOL 24 – 30
U16 Kızlar Mavi EMLAK KONUT EKARE SPOR KULÜBÜ 29 – 77
U14 Mavi Grup Avrupa EMLAK KONUT GÖKBURGAZ GENÇLİK 82 – 76
U14 Beyaz Grup Avrupa İSTANBUL VADİ PINAR KARŞIYAKA ESENLER 47 – 41
U10 Beyaz Avrupa AÇI GENÇLİK B BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 24 – 50
U11 Mavi Grup EMLAK KONUT BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA 26 – 41
U10 Beyaz Avrupa ATAKENT GÜCÜ ENKA OKULLARI 18 – 27
U15 Mavi Grup Asya İSTANBUL YILDIZLARI TANSPOR 49 – 38
U10 Beyaz Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A AÇI GENÇLİK A 51 – 10
U16 Beyaz Grup Avrupa DİNAMİK SPOR KULÜBÜ DEV ADAMLAR 33 – 41
U16 Mavi Grup Avrupa STARLARIN DOĞUŞU MODA BASKETBOL ATLETİK 46 – 88
U10 Mavi ANABİLİM ASYA KARTALLARI 38 – 36
U11 Beyaz Grup Asya SANCAKTEPE İSTANBUL GİRİŞİM 12 – 39
U16 Mavi Grup Avrupa AÇI GENÇLİK FYL 72 – 53
U11 Kırmızı AKADEMİ İSTANBUL GÖKBURGAZ GENÇLİK 39 – 30
U16 Beyaz Grup Avrupa ROTARY 100. YIL AND. LİS. BAYRAMPAŞA GENÇLİK 48 – 47
U10 Beyaz Avrupa MODA BASKETBOL ATLETİK BEST AKADEMİ 16 – 45
U13 Beyaz Grup Asya KAAN KURTKÖY YILDIZLAR 39 – 33
U10 Beyaz Asya GİRİŞİM KAAN ATAŞEHİR 52 – 17
U12 Kızlar Beyaz ERMAN KUNTER AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL 18 – 42
U14 Mavi Grup Avrupa TENİS ESKRİM DAĞCILIK AÇI GENÇLİK 47 – 56
U13 Mavi Grup Avrupa TAGAR DEV ATAŞEHİR A 47 – 51
U16 Beyaz Grup Avrupa YENİ LEVENT BASKETBOL FİNAL İNŞAAT B 86 – 35
U10 Beyaz Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT C ROTARY 100. YIL AND. LİS. 5 – 24
U18 Beyaz Grup Avrupa BEST AKADEMİ ARNAVUTKÖY BELEDİYE 69 – 50
U12 Beyaz Grup Asya İSTANBUL ATA KAAN 18 – 24
U11 Beyaz Grup Asya ÇEKMEKÖY GENÇLİK SK TED İSTANBUL KOLEJİ 29 – 38
U14 Kızlar KUTUP YILDIZI AYKA SPOR KULÜBÜ 71 – 32
U10 Beyaz Avrupa TEŞVİKİYE SPOR FABRİKASI 15 – 38
U18 Mavi Grup Avrupa FİNAL İNŞAAT AKASYA 61 – 71
U10 Beyaz Avrupa ATAKENT GENÇLİK CEDİ OSMAN BAHÇELİEVLER 27 – 22
U16 Beyaz Grup Avrupa YEF A ARNAVUTKÖY BELEDİYE 42 – 27
U16 Beyaz Grup Asya DEĞİŞİM ASYA KARTALLARI 36 – 28
U14 Beyaz Grup Avrupa OLİMPOS TEŞVİKİYE 35 – 59
U18 Mavi Grup Asya DEĞİŞİM DEV ATAŞEHİR 0 – 0
U15 Mavi Grup Asya DEV ATAŞEHİR A AKADEMİ İSTANBUL 64 – 67
U13 Kırmızı BURSA YILDIZLARI TENİS ESKRİM DAĞCILIK A 47 – 35
U11 Beyaz Grup Avrupa ATAKENT GENÇLİK A YEŞİLYURT 26 – 15
U9 Avrupa BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ İSTBOL 9 – 16
U12 Beyaz Grup Asya HİDO AP SPORTİF AKADEMİK SANAT 59 – 33
U10 Beyaz Avrupa ASLAN SPOR KULÜBÜ BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 22 – 18
U10 Beyaz Asya KARŞIYAKA GELİŞİM İSTANBUL ATA 21 – 51
U11 Kızlar İSTANBUL KAYAŞEHİR PARLAYAN YILDIZLAR 45 – 16
U13 Beyaz Grup Avrupa STARLARIN DOĞUŞU ATAKENT GENÇLİK B 72 – 25
U13 Beyaz Grup Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B ANKA BASKETBOL AKD 61 – 52
U16 Beyaz Grup Asya KARTAL KARŞIYAKA İSTANBUL KARŞIYAKA 52 – 57
U9 Avrupa TAGAR B BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 21 – 6
U15 Beyaz Grup Avrupa BEŞYILDIZ MODA BASKETBOL ATLETİK C 53 – 47
U16 Beyaz Grup Asya İSTANBUL ATA BALKAN YEŞİLBAĞLAR B 54 – 29
U18 Mavi Grup Avrupa FLORYA ELİT AÇI GENÇLİK 75 – 61
U10 Beyaz Avrupa İSTBOL STARLARIN DOĞUŞU 46 – 30
U10 Beyaz Avrupa FLORYA KOLEJİ YENİ LEVENT BASKETBOL 29 – 15
U18 Mavi Grup Asya DUDULLU OSB İSTANBUL KARŞIYAKA 86 – 34
U9 Avrupa GÖKBURGAZ GENÇLİK TEŞVİKİYE 23 – 24
U12 Beyaz Grup Avrupa BEŞYILDIZ FİNAL İNŞAAT 32 – 44
U15 Mavi Grup Asya ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL 28 – 54
U14 Beyaz Grup Avrupa TEŞVİKİYE GENÇLİK RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 69 – 73

29 ŞUBAT 1 MART GÜNÜN SONUÇLARI

Related posts

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 12.HAFTA SONUÇLARI

İlker Terzioğlu

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 20 ŞUBAT GÜNÜN SONUÇLARI

İlker Terzioğlu

İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 24 ŞUBAT GÜNÜN SONUÇLARI

İlker Terzioğlu

Leave a Comment