İstanbul Gelişim Ligi 29 Şubat 1 Mart Günün Sonuçları

0
12
U16 Mavi Grup Avrupa GÖKBURGAZ GENÇLİK FLORYA ELİT A 60 – 69
U10 Beyaz Avrupa BİZİMKENT BAHÇELİEVLER BASKETBOL 24 – 30
U16 Kızlar Mavi EMLAK KONUT EKARE SPOR KULÜBÜ 29 – 77
U14 Mavi Grup Avrupa EMLAK KONUT GÖKBURGAZ GENÇLİK 82 – 76
U14 Beyaz Grup Avrupa İSTANBUL VADİ PINAR KARŞIYAKA ESENLER 47 – 41
U10 Beyaz Avrupa AÇI GENÇLİK B BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 24 – 50
U11 Mavi Grup EMLAK KONUT BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA 26 – 41
U10 Beyaz Avrupa ATAKENT GÜCÜ ENKA OKULLARI 18 – 27
U15 Mavi Grup Asya İSTANBUL YILDIZLARI TANSPOR 49 – 38
U10 Beyaz Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A AÇI GENÇLİK A 51 – 10
U16 Beyaz Grup Avrupa DİNAMİK SPOR KULÜBÜ DEV ADAMLAR 33 – 41
U16 Mavi Grup Avrupa STARLARIN DOĞUŞU MODA BASKETBOL ATLETİK 46 – 88
U10 Mavi ANABİLİM ASYA KARTALLARI 38 – 36
U11 Beyaz Grup Asya SANCAKTEPE İSTANBUL GİRİŞİM 12 – 39
U16 Mavi Grup Avrupa AÇI GENÇLİK FYL 72 – 53
U11 Kırmızı AKADEMİ İSTANBUL GÖKBURGAZ GENÇLİK 39 – 30
U16 Beyaz Grup Avrupa ROTARY 100. YIL AND. LİS. BAYRAMPAŞA GENÇLİK 48 – 47
U10 Beyaz Avrupa MODA BASKETBOL ATLETİK BEST AKADEMİ 16 – 45
U13 Beyaz Grup Asya KAAN KURTKÖY YILDIZLAR 39 – 33
U10 Beyaz Asya GİRİŞİM KAAN ATAŞEHİR 52 – 17
U12 Kızlar Beyaz ERMAN KUNTER AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL 18 – 42
U14 Mavi Grup Avrupa TENİS ESKRİM DAĞCILIK AÇI GENÇLİK 47 – 56
U13 Mavi Grup Avrupa TAGAR DEV ATAŞEHİR A 47 – 51
U16 Beyaz Grup Avrupa YENİ LEVENT BASKETBOL FİNAL İNŞAAT B 86 – 35
U10 Beyaz Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT C ROTARY 100. YIL AND. LİS. 5 – 24
U18 Beyaz Grup Avrupa BEST AKADEMİ ARNAVUTKÖY BELEDİYE 69 – 50
U12 Beyaz Grup Asya İSTANBUL ATA KAAN 18 – 24
U11 Beyaz Grup Asya ÇEKMEKÖY GENÇLİK SK TED İSTANBUL KOLEJİ 29 – 38
U14 Kızlar KUTUP YILDIZI AYKA SPOR KULÜBÜ 71 – 32
U10 Beyaz Avrupa TEŞVİKİYE SPOR FABRİKASI 15 – 38
U18 Mavi Grup Avrupa FİNAL İNŞAAT AKASYA 61 – 71
U10 Beyaz Avrupa ATAKENT GENÇLİK CEDİ OSMAN BAHÇELİEVLER 27 – 22
U16 Beyaz Grup Avrupa YEF A ARNAVUTKÖY BELEDİYE 42 – 27
U16 Beyaz Grup Asya DEĞİŞİM ASYA KARTALLARI 36 – 28
U14 Beyaz Grup Avrupa OLİMPOS TEŞVİKİYE 35 – 59
U18 Mavi Grup Asya DEĞİŞİM DEV ATAŞEHİR 0 – 0
U15 Mavi Grup Asya DEV ATAŞEHİR A AKADEMİ İSTANBUL 64 – 67
U13 Kırmızı BURSA YILDIZLARI TENİS ESKRİM DAĞCILIK A 47 – 35
U11 Beyaz Grup Avrupa ATAKENT GENÇLİK A YEŞİLYURT 26 – 15
U9 Avrupa BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ İSTBOL 9 – 16
U12 Beyaz Grup Asya HİDO AP SPORTİF AKADEMİK SANAT 59 – 33
U10 Beyaz Avrupa ASLAN SPOR KULÜBÜ BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 22 – 18
U10 Beyaz Asya KARŞIYAKA GELİŞİM İSTANBUL ATA 21 – 51
U11 Kızlar İSTANBUL KAYAŞEHİR PARLAYAN YILDIZLAR 45 – 16
U13 Beyaz Grup Avrupa STARLARIN DOĞUŞU ATAKENT GENÇLİK B 72 – 25
U13 Beyaz Grup Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B ANKA BASKETBOL AKD 61 – 52
U16 Beyaz Grup Asya KARTAL KARŞIYAKA İSTANBUL KARŞIYAKA 52 – 57
U9 Avrupa TAGAR B BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 21 – 6
U15 Beyaz Grup Avrupa BEŞYILDIZ MODA BASKETBOL ATLETİK C 53 – 47
U16 Beyaz Grup Asya İSTANBUL ATA BALKAN YEŞİLBAĞLAR B 54 – 29
U18 Mavi Grup Avrupa FLORYA ELİT AÇI GENÇLİK 75 – 61
U10 Beyaz Avrupa İSTBOL STARLARIN DOĞUŞU 46 – 30
U10 Beyaz Avrupa FLORYA KOLEJİ YENİ LEVENT BASKETBOL 29 – 15
U18 Mavi Grup Asya DUDULLU OSB İSTANBUL KARŞIYAKA 86 – 34
U9 Avrupa GÖKBURGAZ GENÇLİK TEŞVİKİYE 23 – 24
U12 Beyaz Grup Avrupa BEŞYILDIZ FİNAL İNŞAAT 32 – 44
U15 Mavi Grup Asya ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL 28 – 54
U14 Beyaz Grup Avrupa TEŞVİKİYE GENÇLİK RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 69 – 73

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here