İstanbul Gelişim Ligi 3.Hafta Maç Programı

0
137
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 3. HAFTA MAÇ PROGRAMI
8 ARALIK CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
12:00 STARLARIN DOĞUŞU BASKETS U10E MAVİ AGR
13:15 İSTBOL A BASKETS U11E MAVİ AGR
14:30 ATAKENT GENÇLİK BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U10E BEYAZ BGR
15:45 BEST BASKETBOL BEŞİKTAŞ U10E MAVİ AGR
17:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U12K MAVİ
18:15 VAKIFLAR BASKETBOL BEŞİKTAŞ U14K MAVİ
19:30 YEŞİLYURT ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E BEYAZ AGR
8 ARALIK CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
12:00 ANKA SPOR KULÜBÜ BİZİMKENT U11E BEYAZ BGR AVR
13:15 BAKIRKÖY ASLAN SPOR FABRİKASI U11E BEYAZ AGR AVR
14:30 SPOR FABRİKASI GELECEK NESİL B U14E BEYAZ AGR
15:45 PERTEVNİYAL LİSESİ ENKA U14E BEYAZ CGR
17:00 MODA BASKETBOL ATLETİK MAVİ BAHÇ. BASK. İHT. A U14E BEYAZ BGR
18:15 MURAT PAŞAOĞLU AVRUPA KARŞIYAKA U10E BEYAZ AGR
19:30 MURAT PAŞAOĞLU MODA BASKETBOL ATLETİK B U14E BEYAZ AGR
8 ARALIK CUMARTESİ GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 GÖKBURGAZ GENÇLİK HİSAR OKULLARI U13E MAVİ AGR AVR
19:00 İTÜ GVO SK GÖKBURGAZ GENÇLİK U10E MAVİ BGR
20:15 FMV IŞIKSPOR İTÜ GVO SK U13E MAVİ BGR AVR
9 ARALIK PAZAR GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 YILDIRIMSPOR GENÇLİK GÖKBURGAZ GENÇLİK U9E BGR
19:00 İSTANBUL BASKET TAGAR BASKETBOL U13E BEYAZ AGR AVR
20:15 KEMER COUNTRY YENİ LEVENT BASK. U14E BEYAZ BGR
9 ARALIK PAZAR BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
15:00 AÇI GENÇLİK GÖKBURGAZ GENÇLİK U14E MAVİ VGR
16:15 BAYRAMPAŞA SANCAK AÇI GENÇLİK U16K
17:30 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE B U12K BEYAZ
18:45 AÇI GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA U18E AGR
11 ARALIK SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BEST BASKETBOL UPS U13E BEYAZ AGR AVR
19:15 OLİMPOS ELİT ATLETİK U15E BEYAZ AGR
11 ARALIK SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 BEŞYILDIZ BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U13E BEYAZ AGR AVR
19:15 BAHÇ. BASK. İHT. B SULTANGAZİ KARŞIYAKA U13E BEYAZ BGR AVR
12 ARALIK ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 ATAKENT GENÇLİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U13E BEYAZ BGR AVR
19:15 AVRUPA KARŞIYAKA BEYOĞLUSPOR U16E BEYAZ BGR AVR
12 ARALIK ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 HİSAR OKULLARI MODA BASKETBOL ATLETİK A U16E MAVİ BGR AVR
19:15 MODA BASKETBOL ATLETİK B VAKIFLAR BASKETBOL U16E BEYAZ BGR AVR
12 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U13K
19:15 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. FMV IŞIKSPOR U14E MAVİ AGR
13 ARALIK PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 OLİMPOS BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16E BEYAZ AGR
19:15 PERTEVNİYAL LİSESİ BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ U16E BEYAZ BGR
13 ARALIK PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 GELECEK NESİL B İSTBOL B U16E BEYAZ AGR
19:15 YENİ LEVENT BASK. GELECEK NESİL U18E BGR
14 ARALIK CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 GELECEK NESİL A UPS U16E MAVİ BGR AVR
19:15 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER VAKIFLAR BASKETBOL U18E AGR
14 ARALIK CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 BAHÇ. BASK. İHT. A İSTBOL A U16E MAVİ AGR AVR
19:15 İSTANBUL VARDAR SULTANGAZİ KARŞIYAKA U18E BGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here