İstanbul Gelişim Ligi 4-5 Ocak Günün Sonuçları

0
20
U14 Kızlar AÇI GENÇLİK KAAN 48 – 19
U12 Kızlar Mavi AÇI GENÇLİK GALATASARAY 34 – 46
U10 Beyaz Avrupa SPOR FABRİKASI ATAKENT GENÇLİK 38 – 25
U15 Mavi Grup Avrupa BEST BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK A 44 – 53
U12 Mavi Grup Avrupa ATAKENT SPOR KOLEJLİLER AÇI GENÇLİK 41 – 32
U11 Beyaz Grup Avrupa SPOR FABRİKASI ATAKENT GENÇLİK A 55 – 5
U11 Kırmızı TENİS ESKRİM DAĞCILIK BEST BASKETBOL 35 – 33
U11 Beyaz Grup Asya PAŞABAHÇE DUDULLU OSB 23 – 45
U10 Beyaz Avrupa AÇI GENÇLİK A BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 8 – 27
U11 Beyaz Grup Avrupa İSTBOL B YEŞİLYURT 32 – 11
U13 Mavi Grup Avrupa BEST BASKETBOL İTÜ GVO SK 39 – 54
U12 Beyaz Grup Asya DEV ATAŞEHİR MAVİ İSTANBUL KARŞIYAKA 66 – 19
U9 Avrupa TAGAR B BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ 26 – 10
U10 Beyaz Asya ALLSTARS İSTANBUL KARŞIYAKA GELİŞİM 34 – 18
U14 Mavi Grup Avrupa AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ 66 – 76
U10 Beyaz Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT C BİZİMKENT 11 – 21
U11 Mavi Grup İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTBOL A 37 – 29
U12 Kırmızı İTÜ GVO SK CEDİ OSMAN BASKETBOL 14 – 39
U11 Mavi Grup DEV ATAŞEHİR B BASKETS 39 – 30
U11 Kızlar İSTANBUL KAYAŞEHİR ASYA KARTALLARI 40 – 9
U9 Avrupa GÖKBURGAZ GENÇLİK TAGAR A 36 – 4
U12 Beyaz Grup Asya KARŞIYAKA GELİŞİM DEĞİŞİM 22 – 32
U15 Mavi Grup Avrupa AÇI GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK 46 – 43
U12 Beyaz Grup Avrupa FİNAL İNŞAAT ASLAN SPOR KULÜBÜ 22 – 56
U18 Beyaz Grup Avrupa İSTBOL RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 42 – 39
U12 Beyaz Grup Avrupa GENÇ KOLEJ BASKETBOL ENKA OKULLARI 34 – 57
U10 Mavi ASYA KARTALLARI FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 42 – 20
U12 Kızlar Beyaz BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ERMAN KUNTER AKADEMİ 48 – 14
U13 Mavi Grup Avrupa GÖKBURGAZ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR A 44 – 45
U10 Beyaz Asya GİRİŞİM DEĞİŞİM 46 – 14
U10 Beyaz Avrupa ATAKENT GÜCÜ ERMAN KUNTER AKADEMİ 17 – 20
U10 Beyaz Avrupa OYAK BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 12 – 44
U10 Beyaz Avrupa BASKETS SARIYER ANAFARTALAR 30 – 36
U10 Beyaz Avrupa MODA BASKETBOL ATLETİK İSTBOL 8 – 38
U9 Avrupa STARLARIN DOĞUŞU BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. 7 – 37
U9 Avrupa BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD İSTBOL 10 – 32
U11 Beyaz Grup Asya TED İSTANBUL KOLEJİ SANCAKTEPE İSTANBUL 44 – 25
U10 Beyaz Avrupa STARLARIN DOĞUŞU YENİ LEVENT BASKETBOL 39 – 23
U10 Beyaz Avrupa BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD ENKA OKULLARI 27 – 26
U11 Beyaz Grup Asya ÇEKMEKÖY GENÇLİK SK ADA YILDIZLARI 27 – 19
U12 Kızlar Mavi BEŞİKTAŞ EMLAK KONUT 53 – 26
U12 Beyaz Grup Asya AKADEMİK SANAT MARMARA AKADEMİ 14 – 50
U11 Beyaz Grup Avrupa BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B YENİ LEVENT BASKETBOL 12 – 21
U10 Beyaz Avrupa ROTARY 100. YIL AND. LİS. BAHÇELİEVLER BASKETBOL 20 – 31
U11 Beyaz Grup Asya İSTANBUL KARŞIYAKA GİRİŞİM 28 – 37
U10 Mavi DEV ATAŞEHİR A BEST BASKETBOL 61 – 14
U12 Kızlar Beyaz TİTAN AKADEMİ BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 52 – 8
U9 Asya POTANIN KARTALLARI ASYA KARTALLARI 18 – 22
U10 Beyaz Avrupa ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ASLAN SPOR KULÜBÜ 36 – 14
U10 Beyaz Avrupa BEST AKADEMİ BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 34 – 30
U13 Kızlar Mavi İSTANBUL YILDIZLARI BASKETS 57 – 48
U10 Mavi GÖKBURGAZ GENÇLİK GALATASARAY 29 – 15
U9 Asya DEV ATAŞEHİR KURTKÖY YILDIZLAR 36 – 18

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here