İstanbul Gelişim Ligi 7.Hafta Maç Sonuçları

0
25
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 7. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
11 OCAK CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:00 İTÜ GVO SK B 63 94 EMLAK KONUT U14E MAVİ AVR BGR
20:15 YEF 60 74 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U13E KIRMIZI
11 OCAK CUMARTESİ GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 GALATASARAY 40 54 BEŞİKTAŞ U12K MAVİ
19:00 İSTBOL A 35 54 GÖKBURGAZ GENÇLİK U13E MAVİ AVR AGR
20:15 TAGAR 57 52 OLİMPOS U16E BEYAZ AVR CGR
11 OCAK CUMARTESİ BEYLİKDÜZÜ FİNAL İNŞAAT S. S.
18:30 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 56 44 SİLİVRİ AKADEMİ U13E BEYAZ AVR AGR
19:45 GENÇ KOLEJ BASKETBOL 40 60 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B U13E BEYAZ AVR DGR
11 OCAK CUMARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
16:30 BEYOĞLUSPOR 68 40 BEŞYILDIZ U18E BEYAZ AVR AGR
17:45 BEYOĞLUSPOR 93 28 BEŞYILDIZ U15E BEYAZ AVR AGR
19:00 BENESSAR BASKETBOL 62 67 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. U16E MAVİ AVR BGR
11 OCAK CUMARTESİ BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
16:30 YEF B 28 83 BAKIRKÖYSPOR U16E BEYAZ AVR CGR
17:45 MODA BASKETBOL ATLETİK 45 63 MURAT PAŞAOĞLU U13E BEYAZ AVR AGR
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 34 49 FONO KOLEJİ U13E BEYAZ AVR BGR
11 OCAK CUMARTESİ ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
16:00 İSTANBUL ATA 52 27 KARŞIYAKA GELİŞİM U12E BEYAZ ASYA CGR
17:15 İSTANBUL ATA 87 18 HİDO AP SPORTİF U18E BEYAZ ASYA CGR
18:30 HİDO AP SPORTİF 34 42 ÇEKMEKÖY GENÇLİK U12E BEYAZ ASYA DGR
19:45 KARTAL KARŞIYAKA 29 16 TED İSTANBUL KOLEJİ U13E BEYAZ ASYA FGR
11 OCAK CUMARTESİ CEVİZLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK 32 76 ASYA KARTALLARI U16E BEYAZ ASYA DGR
19:00 DEĞİŞİM 52 69 DUDULLU OSB U18E MAVİ ASYA BGR
20:15 KIZILTOPRAK A 81 59 BALKAN YEŞİLBAĞLAR A U16E MAVİ ASYA CGR
12 OCAK PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:00 BURSA YILDIZLARI 76 90 DARÜŞŞAFAKA U13E KIRMIZI
20:15 GÖKBURGAZ GENÇLİK 61 72 BAHÇEŞEHİR STARLARI U14E MAVİ AVR BGR
12 OCAK PAZAR GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 ASLAN SPOR 27 19 TAGAR U10E BEYAZ AVR DGR
19:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. 34 25 ASLAN SPOR U12E BEYAZ AVR AGR
20:15 İSTANBUL VARDAR 21 26 OYAK U11E BEYAZ AVR CGR
12 OCAK PAZAR BEYLİKDÜZÜ FİNAL İNŞAAT S. S.
18:30 FİNAL İNŞAAT A 36 73 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT.A U14E MAVİ AVR BGR
19:45 FİNAL İNŞAAT 28 67 FLORYA ELİT U18E MAVİ AVR AGR
12 OCAK PAZAR BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
13:00 DEV ATAŞEHİR A 66 38 HİSAR OKULLARI U13E MAVİ AVR AGR
14:15 TAGAR 30 34 AÇI GENÇLİK U12E MAVİ AVR AGR
15:30 EMLAK KONUT 19 46 AÇI GENÇLİK U11E MAVİ
16:45 BEYKOZ GENÇLİK 41 33 EMLAK KONUT U12E MAVİ AVR BGR
18:00 BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ 19 33 TEŞVİKİYE U9E AVRUPA
19:15 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 32 12 TEŞVİKİYE U12K BEYAZ
12 OCAK PAZAR YEŞİLYURT S. S.
15:15 BENESSAR BASKETBOL 66 90 YEŞİLYURT A U16E MAVİ AVR BGR
16:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 77 25 YEŞİLYURT U13E BEYAZ AVR BGR
17:45 YEŞİLYURT 59 65 FMV ISPARTAKULE IŞIK U18E BEYAZ AVR BGR
12 OCAK PAZAR ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
16:00 ARTI AKADEMİ GENÇLİK 17 54 ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E MAVİ ASYA CGR
17:15 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 38 47 İSTANBUL DSİ U12E KIRMIZI
18:30 DAÇKA ŞERİFALİ 62 70 KIZILTOPRAK U18E BEYAZ ASYA CGR
19:45 KÜÇÜKYALI GELİŞİM 68 53 ÜSKÜDAR KARŞIYAKA U18E BEYAZ ASYA CGR
12 OCAK PAZAR CEVİZLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 TANSPOR 41 52 KARTAL KARŞIYAKA U16E BEYAZ ASYA EGR
19:00 DEV ATAŞEHİR B 41 30 DEĞİŞİM U16E BEYAZ ASYA DGR
20:15 ADA YILDIZLARI B 26 69 İSTANBUL KARŞIYAKA U16E BEYAZ ASYA EGR
13 OCAK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 MODA BASKETBOL ATLETİK 75 70 TEŞVİKİYE A U16E MAVİ AVR BGR
20:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 66 69 TEŞVİKİYE U18E MAVİ AVR AGR
14 OCAK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 BEŞİKTAŞ 88 54 FLORYA ELİT U14E MAVİ AVR AGR
20:30 AKASYA 59 63 HİGH TOUCH U18E MAVİ AVR AGR
14 OCAK SALI BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 51 49 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B U14E BEYAZ AVR BGR
19:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 25 37 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. U18E BEYAZ AVR BGR
14 OCAK SALI BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 ORİON 61 42 STARLARIN DOĞUŞU U16E MAVİ AVR BGR
19:15 STARLARIN DOĞUŞU 64 26 BEST AKADEMİ U13E BEYAZ AVR CGR
14 OCAK SALI SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 ALYA BASKET B 45 57 KAAN U13E BEYAZ ASYA EGR
19:00 KIZILTOPRAK B 29 61 KAAN U16E BEYAZ ASYA DGR
20:15 Z10 SPORTS 55 63 POTANIN KARTALLARI U16E MAVİ ASYA DGR
14 OCAK SALI ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL 64 83 FMV ERENKÖY IŞIK U18E MAVİ ASYA BGR
19:45 ALLSTARS İSTANBUL 74 52 DEV ATAŞEHİR A U15E MAVİ ASYA BGR
15 OCAK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ANKA BASKETBOL AKD 104 51 BEST BASKETBOL U14E MAVİ AVR AGR
20:30 BEYKOZ GENÇLİK 80 45 TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E MAVİ AVR AGR
15 OCAK ÇARŞAMBA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 FİNAL İNŞAAT A 27 55 İTÜ GVO SK U16E MAVİ AVR AGR
19:15 BAYRAMPAŞA GENÇLİK 59 21 FİNAL İNŞAAT B U16E BEYAZ AVR BGR
15 OCAK ÇARŞAMBA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 BAHÇEŞEHİR STARLARI 68 37 EMİRGAN U16E MAVİ AVR AGR
19:15 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 52 43 TEŞVİKİYE GELİŞİM U16E BEYAZ AVR AGR
15 OCAK ÇARŞAMBA SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 GİRİŞİM 91 65 ADA YILDIZLARI A U16E MAVİ ASYA CGR
19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR 46 60 DEV ATAŞEHİR U18E MAVİ ASYA BGR
20:15 ASYA KARTALLARI 44 51 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15E MAVİ ASYA BGR
16 OCAK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:30 TEŞVİKİYE 80 49 TENİS ESKRİM DAĞCILIK U15E MAVİ AVR AGR
19:45 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 38 59 AKADEMİ İSTANBUL U13E KIRMIZI
16 OCAK PERŞEMBE BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 MODA BASKETBOL ATLETİK A 69 43 İSTANBUL KAYAŞEHİR U15E MAVİ AVR AGR
19:15 YEŞİLYURT B 51 48 YEF A U16E BEYAZ AVR AGR
16 OCAK PERŞEMBE BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 BASKETS 47 38 BEŞYILDIZ U13E BEYAZ AVR CGR
19:15 MURAT PAŞAOĞLU 27 52 BASKETS U15E MAVİ AVR AGR
16 OCAK PERŞEMBE SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
17:45 FESA HAYDARPAŞA LİSESİ 54 39 AKADEMİ İSTANBUL U15E MAVİ ASYA BGR
19:00 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 35 67 İSTANBUL KARŞIYAKA U14E BEYAZ ASYA CGR
20:15 PARLAYAN YILDIZLAR 69 46 İSTANBUL KARŞIYAKA U18E MAVİ ASYA BGR
16 OCAK PERŞEMBE ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİS. S. S.
18:30 KAAN 27 54 SANCAKTEPE İSTANBUL U13E BEYAZ ASYA EGR
19:45 DEV ATAŞEHİR 57 65 DUDULLU OSB U14E BEYAZ ASYA CGR
17 OCAK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK 15 25 FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ U10E MAVİ
19:45 İTÜ GVO SK 28 54 DEV ATAŞEHİR A U10E MAVİ
17 OCAK CUMA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 1
18:00 İSTANBUL VADİ 100 48 ATAKENT GÜCÜ U18E BEYAZ AVR AGR
19:15 İSTANBUL VADİ 59 47 OLİMPOS U14E BEYAZ AVR AGR
17 OCAK CUMA BAĞCILAR COMPLEX İSTANBUL SALON 2
18:00 MODA BASKETBOL ATLETİK C 46 27 TEŞVİKİYE GELİŞİM U15E BEYAZ AVR AGR
19:15 FLORYA ELİT A 61 62 TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E MAVİ AVR AGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here