İstanbul Gelişim Ligi 8.Hafta Maç Programı

0
28
İSTANBUL GELİŞİM LİGİ 8. HAFTA MAÇ PROGRAMI
12 OCAK CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
14:30 YENİ LEVENT BASK. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U10E BEYAZ BGR
15:45 ATAKENT GENÇLİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. U10E BEYAZ BGR
17:00 FYL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U12E BEYAZ AGR
18:15 TED FYL U10E MAVİ AGR
19:30 FYL BAHÇ. BASK. İHT. A U14E BEYAZ BGR
12 OCAK CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
15:45 BEST BASKETBOL İSTBOL A U11E MAVİ AGR
17:00 İSTBOL B OLİMPOS U16E BEYAZ AGR
18:15 MURAT PAŞAOĞLU ENKA U10E BEYAZ AGR
19:30 VAKIFLAR BASKETBOL MURAT PAŞAOĞLU U16E BEYAZ AGR
12 OCAK CUMARTESİ GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 HİSAR OKULLARI BAHÇELİEVLER BELEDİYE U13E MAVİ AGR
19:00 AVRUPA KARŞIYAKA ESENLER TAGAR BASKETBOL U15E BEYAZ AGR
20:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. A STARLARIN DOĞUŞU U10E MAVİ AGR
12 OCAK CUMARTESİ ATAŞEHİR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 KEMER COUNTRY BURSA YILDIZLARI U12E KIRMIZI
19:00 ÇEKMEKÖY GENÇLİK BEYKOZ GENÇLİK U11E BEYAZ CGR
20:15 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. KAAN A U13E BEYAZ CGR
13 OCAK PAZAR GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 TAGAR BASKETBOL BABAESKİSPOR U13E BEYAZ AGR
19:00 HİSAR AKADEMİ ATAKENT GENÇLİK U11E BEYAZ AGR
20:15 KEMER COUNTRY ATAKENT GENÇLİK U14E BEYAZ BGR
13 OCAK PAZAR BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
14:00 HİSAR OKULLARI BASKETS U11E MAVİ AGR
15:15 AÇI GENÇLİK TED A U12E KIRMIZI
16:30 TED İTÜ GVO SK U13E MAVİ BGR
17:45 AÇI GENÇLİK İBB U11E MAVİ AGR
19:00 FMV IŞIKSPOR AÇI GENÇLİK U13E MAVİ BGR
13 OCAK PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
10:00 TEŞVİKİYE İBB U12E KIRMIZI
11:00 BAHÇ. BASK. İHT. B TEŞVİKİYE U10E BEYAZ AGR
12:00 İTÜ GVO SK TEŞVİKİYE U11E MAVİ BGR
13:00 SULTANGAZİ KARŞIYAKA TEŞVİKİYE U13E BEYAZ BGR
14:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ FESA MAVİ U13E MAVİ CGR
15:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI TEŞVİKİYE AKADEMİ U13E BEYAZ AGR
16:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ YENİ LEVENT BASK. U12E BEYAZ BGR
17:00 BEYOĞLUSPOR İSTANBUL PANTERLERİ U14E BEYAZ BGR
18:15 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14E BEYAZ AGR
19:30 ADA YILDIZLARI TEŞVİKİYE U14E MAVİ CGR
13 OCAK PAZAR ATAŞEHİR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 FENERBAHÇE A OPTİMUM U12K MAVİ
19:00 AKADEMİ İSTANBUL GÖKBURGAZ GENÇLİK U10E MAVİ BGR
20:15 KAAN B CSKA HALİÇ İSTANBUL B U13E BEYAZ CGR
14 OCAK PAZARTESİ SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 ANABİLİM İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U12E BEYAZ CGR
19:15 BEYLERBEYİ GENÇ PAŞABAHÇE U18E CGR
15 OCAK SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 BEŞYILDIZ İSTANBUL BASKET U13E BEYAZ AGR
19:15 FYL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U15E MAVİ AGR
15 OCAK SALI  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 ELİT ATLETİK BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15E BEYAZ AGR
19:15 BAHÇ. BASK. İHT. OLİMPOS U15E BEYAZ AGR
15 OCAK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ENKA FMV NİŞANTAŞI IŞIK U12E BEYAZ BGR
15 OCAK SALI SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 ASYA KARTALLARI FESA BEYAZ U13E MAVİ CGR
19:15 ASYA KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E MAVİ CGR
16 OCAK ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 FMV IŞIKSPOR BASKETS U12E MAVİ AGR
19:15 FMV IŞIKSPOR İBB U14E MAVİ AGR
16 OCAK ÇARŞAMBA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAKIRKÖY ASLAN U15E BEYAZ BGR
19:15 BEST BASKETBOL BEYOĞLUSPOR U15E BEYAZ AGR
16 OCAK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 İSTANBUL BASKET DEV ATAŞEHİR U11E MAVİ BGR
19:15 GÖKBURGAZ GENÇLİK GİRİŞİM U16E BEYAZ CGR
16 OCAK ÇARŞAMBA SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 İSTANBUL ATA KAAN U16E BEYAZ CGR
19:15 FMV ERENKÖY IŞIK FESA KIRMIZI U13E KIRMIZI
17 OCAK PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 İSTBOL ATAKENT GENÇLİK U12E BEYAZ AGR
19:15 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. BASKETS U14E MAVİ AGR
17 OCAK PERŞEMBE  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 YEŞİLYURT İSTBOL U18E AGR
19:15 İSTANBUL GELİŞİM YEŞİLYURT U14E BEYAZ AGR
17 OCAK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
18:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ GÖKTÜRK BASK. AKD U16E BEYAZ CGR
19:15 FESA ORİON U13E KIRMIZI
17 OCAK PERŞEMBE SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DEV ATAŞEHİR A U12E MAVİ BGR
19:15 ÜSKÜDAR BASKETBOL DEV ATAŞEHİR B U12E BEYAZ CGR
18 OCAK CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
18:00 TEŞVİKİYE B BAHÇ. BASK. İHT. B U14E BEYAZ CGR
19:15 MODA BASKETBOL ATLETİK MAVİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E BEYAZ BGR
18 OCAK CUMA  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
18:00 MURAT PAŞAOĞLU SPOR FABRİKASI U14E BEYAZ AGR
19:15 VAKIFLAR BASKETBOL AVRUPA KARŞIYAKA U18E AGR
18 OCAK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV YAPI MES. LİS. S. S.
19:15 ÜSKÜDAR BASKETBOL TEŞVİKİYE U18E CGR
18 OCAK CUMA SAMANDIRA MESLEKİ TEK. AND. LİS. S. S.
18:00 CSKA HALİÇ İSTANBUL A İDEALTEPE U13E KIRMIZI
19:15 BEYLERBEYİ A DEV ATAŞEHİR U13E BEYAZ CGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here