İstanbul Gelişim Ligi 9-10 Şubat Maç Sonuçları

0
14
9 ŞUBAT CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
12:30 İSTANBUL PANTERLERİ 40 44 SULTANGAZİ KARŞIYAKA U18E BGR
13:45 İBB 61 57 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. U14E MAVİ AGR
15:00 BASKETS 30 18 İBB U11E MAVİ AGR
16:15 BAHÇ. BASK. İHT. B 22 35 FMV IŞIKSPOR U10E BEYAZ AGR
17:30 İSTANBUL BASKET B 38 16 FYL U12E BEYAZ AGR
18:45 BAHÇ. BASK. İHT. A 28 30 İTÜ GVO SK U10E MAVİ BGR
20:00 OPTİMUM 30 11 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U12K MAVİ
9 ŞUBAT CUMARTESİ  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
12:30 GALATASARAY 18 24 VAKIFLAR BASKETBOL U12K MAVİ
13:45 STARLARIN DOĞUŞU 46 41 GALATASARAY U11E KIRMIZI
15:00 STARLARIN DOĞUŞU 17 39 BEST BASKETBOL U10E MAVİ AGR
16:15 BEST BASKETBOL 36 19 BİZİMKENT U12E BEYAZ AGR
17:30 EUROBASKET 34 23 İSTBOL B U11E BEYAZ BGR
18:45 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 36 37 İSTBOL U12E BEYAZ AGR
20:00 SPOR FABRİKASI 53 48 YENİ LEVENT BASK. U18E BGR
9 ŞUBAT CUMARTESİ GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 İSTANBUL PANTERLERİ 53 61 KEMER COUNTRY U14E BEYAZ BGR
19:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK 107 29 GELECEK NESİL A U14E MAVİ BGR
9 ŞUBAT CUMARTESİ ATAŞEHİR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 FENERBAHÇE A 40 22 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. U12K MAVİ
19:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER O. 46 44 FENERBAHÇE U14K MAVİ
20:15 İSTANBUL TİCARET ODASI 44 24 DEV ATAŞEHİR U14E MAVİ CG
10 ŞUBAT PAZAR  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 1
13:45 BEŞYILDIZ 38 16 AVRUPA KARŞIYAKA U12E BEYAZ BGR
15:00 BEST BASKETBOL 31 36 BEŞYILDIZ U13E BEYAZ AGR
16:15 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 54 42 YENİ LEVENT BASK. U14E BEYAZ BGR
17:30 UPS 19 24 GELECEK NESİL U11E BEYAZ BGR
18:45 GELECEK NESİL 37 30 EBO BASKETBOL U12E BEYAZ AGR
20:00 İSTANBUL GELİŞİM 29 19 GELECEK NESİL B U14E BEYAZ AGR
10 ŞUBAT PAZAR  BAĞCILAR ADALET TURAN S. S. SALON 2
13:45 MODA BASKETBOL ATLETİK A 37 47 TED U14E MAVİ BGR
15:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 33 48 ENKA U12E BEYAZ BGR
16:15 ATAKENT GENÇLİK 34 8 SULTANGAZİ KARŞIYAKA U11E BEYAZ AGR
17:30 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 14 8 ATAKENT GENÇLİK U9E AGR
18:45 İBB 31 12 ATAKENT GENÇLİK U10E BEYAZ BGR
20:00 YEŞİLYURT 17 49 ATAKENT GENÇLİK U12E BEYAZ AGR
10 ŞUBAT PAZAR GÖKTÜRK FERİT MERİÇTEN S. S.
17:45 AYKA ULUS 8 49 DEV ATAŞEHİR U11E MAVİ BGR
19:00 ENKA 43 10 TAGAR BASKETBOL U10E BEYAZ AGR
20:15 TAGAR BASKETBOL 52 44 OLİMPOS U15E BEYAZ AGR
10 ŞUBAT PAZAR BAHÇEKÖY AÇI LİSESİ S. S.
15:00 GENÇ PAŞABAHÇE 24 17 AÇI GENÇLİK U10K
16:15 AÇI GENÇLİK 26 43 BASKETS U12K BEYAZ
17:30 AÇI GENÇLİK 59 54 EKARE U16K
18:45 GÖKBURGAZ GENÇLİK 34 11 AÇI GENÇLİK B U10E MAVİ BGR
10 ŞUBAT PAZAR ATAŞEHİR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 İSTANBUL BASKET A 38 22 BURSA YILDIZLARI U12E KIRMIZI
19:00 ALLSTARS İSTANBUL 26 33 OPTİMUM U13K
20:15 SANCAKTEPE İSTANBUL 11 30 TED B U12E BEYAZ CGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here