İSTANBUL GELİŞİM LİGİ VE BC CUP AÇILIŞ KOKTEYLİ TAKSİM THE MARMARA OTELİNDE YAPILIYOR

0
5662

Her yıl olduğu gibi iletişim için kurulan BC cup w up gurubuna sizleri zaman zaman bilgilendirme amaçlı dâhil ettik kura çekimine katılımlarınızı bekliyoruz hemen hemen her yıl bizimle turnuva da olan ve yeni katılım yapan tüm takımlara şimdiden başarılı, keyifli ve sağlıklı sezon diliyoruz.
Teşekkürler

İstanbul Gelişim Ligi 12. Sezonuna ismi gibi kendini de geliştirerek giriyor. Organizasyona ev sahipliği yapan iki salonun dışında Avrupa’da 2 ve Asya’da 1 salon da Gelişim Ligi’nin İstanbul geneline yayılmasını sağlıyor.

İstanbul Gelişim Ligi’nin büyük kardeşi bir lig olan Basketball Challange Cup’da (BC CUP) yeni sezon yenilikler ile giriyor. İspanya’nın en önemli istatistik firması olan NBN23 ile yapılan anlaşma sonrasında tüm maçlar NBN23 firmasının BC CUP için tasarladığı siteden canlı skorboard olarak verilirken tüm karşılaşmalar da detaylı istatiksel değerleri ile basketbol severlere ulaştırılacak. Bununla birlikte tüm sporcuların sezon ortalamaları ve bireysel istatistiklerini de tüm detayları ile takip edebileceksiniz.

İstanbul Gelişim Ligi’nde ve BC CUP’ta Türkiye Basketbol Federasyonu hakemleri, masa görevlileri ve gözlemcileri karşılaşmaların yönetimini sağlayacaklar. 12. sezonunu yaşayacak olan İstanbul Gelişim Ligi bu sezon 240 katılımcı takım ile ciddi bir rekora da imza atıyor. BC CUP ile birlikte toplam 280 takımın ve 1.200 karşılaşmanın yer alacağı organizasyonların açılış toplantısı ve kura çekimi 31.10.2017 Salı günü Taksim The Marmara Otelinde gerçekleşecek.

Tüm katılımcı kulüplerinin davetli olduğu açılış ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul Gelişim Ligi kolteyli, toplantısı ve kura çekimi
Tarih: 31.10.2017 Salı
Saat: 14:00 – 17:00
Yer: Taksim The Marmara Oteli

BC CUP kolteyli, toplantısı ve kura çekimi
Tarih: 31.10.2017 Salı
Saat: 19:00 – 21:00
Yer: Taksim The Marmara Oteli

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here