İstanbul Ligi Altyapılarda 07.01.19 Pazartesi Programı Ve Sonuçları

0
15

 

07.01.2019 PAZARTESİ                                  BAYRAMPAŞA S. S.

SAAT    A TAKIMI                                B TAKIMI         KATEGORİ

17:00   AÇI GENÇLİK A            76        39        FMV IŞIKSPOR U14E B FNL DGR

18:30   BEŞİKTAŞ B     81        38        FMV IŞIKSPOR B         U14E B KL BGR

20:00   BEŞİKTAŞ A     89        65        İSTANBUL TİCARET ODASI A  U16E A

 

07.01.2019 PAZARTESİ                                  AHMET CÖMERT S. S.

SAAT    A TAKIMI                                B TAKIMI         KATEGORİ

17:00   BAĞCILAR GÖZTEPE   60        30        AYKA   U14K B AVR

18:30   GALATASARAY            77        69        FENERBAHÇE A          U16E A

20:00   ATAKENT GENÇLİK     43        45        EMLAK KONUT           U14E B FNL CGR

 

07.01.2019 PAZARTESİ                                  KÜÇÜKÇEKMECE S. S.

SAAT    A TAKIMI                                B TAKIMI         KATEGORİ

17:00   MODA BASKETBOL ATLETİK  54        49        ENKA   U18E C 2.GR

18:30   MODA BASKETBOL ATLETİK  56        43        BASKETS B      U14E B FNL AGR

20:00   BASKETS A      64        35        BEST    U14E B FNL BGR

 

07.01.2019 PAZARTESİ                                  BEYLİKDÜZÜ S. S.

SAAT    A TAKIMI                                B TAKIMI         KATEGORİ

17:00   SİLİVRİ 56        61        İSTBOL B         U16E C 3.GR

18:30   MİMAROBA    30        63        GENÇYURT      U14E C 6.GR

20:00   FİNAL İNŞAAT  72        13        AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK.    U14E C 6.GR

 

07.01.2019 PAZARTESİ                                  CAFERAĞA S. S.

SAAT    A TAKIMI                                B TAKIMI         KATEGORİ

17:00   ALLSTARS İSTANBUL A           46        60        FENERBAHÇE  U16K A

18:30   İSTANBUL DSİ 20        87        BEŞİKTAŞ         U16K A

20:00   SUADİYE BASKETBOL 77        37        TENİS ESKRİM DAĞCILIK        U14E B FNL DGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here