İstanbul’da Amatör Erkek Basketbol Takımı

0
1895

Geçtiğimiz sezon oluşturduğumuz ve İstanbul Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde ilk sezonunu geçiren Antspor basketbol takımımızın antrenmanlarına 18 yaşını aşmış herkes katılabilir. Antrenmanlara devam eden oyuncular İstanbul Büyük Erkekler Ligi kadromuzda yer alabilirler.

Takımımızın antrenmanları için yeni oyuncu katılımları devam ediyor. 2016 – 2017 sezonu İBEL kadromuzda yer almak isteyen oyuncu adaylarının en kısa sürede deneme antrenmanına katılmalarını tavsiye ediyoruz. Bu yıl daha iddialı bir ekip oluşturduk ve oyuncu alımlarında daha iyi seviyedeki oyuncuları tercih ediyoruz.

2017 – 2018 Antspor Basketbol Takımı

Her perşembe 21.00-22.00 arasında İstek Vakfı Balmumcu Atanur Oğuz Lisesi Spor Salonu’nda yapmakta olduğu antrenmanlarla hazırlanmakta olan ekibimizle İstanbul Büyük Erkekler Ligi’nde oynama fırsatını yakalayabilirsiniz. (Antrenman için bizi arayınız.0505 334 59 26)

İstanbul Büyük Erkekler Ligi dışında özel maç ve turnuvalarla da basketbol oynamayı daha eğlenceli hale getiriyoruz. BC Cup, Best Akademi Ligi ve Best Akademi Veteran Ligi’nde de mücadele edip oldukça çok maç yaparak sezonu tamamlayacağız.

Takımımız tam anlamıyla amatördür. Tüm masraflarımızı kendimiz karşılıyoruz. Oyuncularımız antrenman giderleri için ayda 100’er TL ödemektedir. İstanbul Büyük Erkekler Ligi’nde oynamak isteyenler de 4.000 TL’lik lige katılım bedelini karşılamak için bir kereliğine 400’er TL ödeyecekler. Bu ücretlerin dışında maçlara ulaşım, su ve benzeri ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılıyoruz.

Yeni sezonda Antspor erkek basketbol takımı kadromuzda yer almak isteyen oyuncuların en kısa sürede iletişime geçmeleri gerekmektedir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için facebook.com/altinbilekbasketbol sayfamızı takip etmenizi öneririz. 0212 999 51 59 – 0546 401 32 30 numaralı telefonlarımız arayabilir ya da 0505 334 59 26 (Bülent Türk) numaralı hattımızdan SMS veya whatsapp aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. E-posta ile başvuru için bilgi@altinbilek.org 

Basketbol takımlarımızın maçlarından görüntüler izlemek için youtubeyoutube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Antrenman sahası adres: İstek Vakfı Balmumcu Atanur Oğuz Lisesi Spor Salonu. Gayrettepe, Gazi Umur Paşa Sok. No:28, Beşiktaş/Istanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here