İstanbul’da Amatör Kadın Basketbol Takımı

0
1186

A takım seviyesinde “Kadın Basketbol Takımı“mız 2017 – 2018 Her Perşembe günü 20.00’de İstek Vakfı Balmumcu Atanur Oğuz Lisesi Spor Salonu’nda devam etmekte olan çalışmalara 18 yaşından büyük herkes katılabilir. Haftada bir gün yaptığımız antrenmanlarla iş ve okul hayatınıza devam ederken basketbol oynayabilir, amatör olarak sporun içinde kalmaya devam edebilirsiniz.

Best Akademi Büyük Kadınlar Ligi’ne 2017 – 2018 sezonunda katılacak takımımız antrenman ve hazırlık maçları ile sezon boyu çalışmaya devam edecek.

Geçtiğimiz yıl yurt içinde Bursa ve Lüleburgaz, yurt dışında da Estonya ve İsviçre’deki turnuvalara katılan takımımız bu yıl da istekli oyuncularımızla yurt içi ve yurt dışı turnuvasına katılmaya devam edecek.

Basketbolda iyi değilim diye üzülmeyin. Antrenmanlarla kendinizi geliştirebilirsiniz. Şimdiye kadar pek çok oyuncumuz basketbol topu ile bizim aramızda tanıştı. Siz de basketbola iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uzun süre basketbola ara vermiş oyuncular ya da basketbola yeni başlamak isteyenler için özel antrenmanlar planlayarak hızlı bir gelişim süreci göstermelerine yardımcı olabiliriz.

“Kadın Basketbol Takımı”mıza Kimler Katılabilir?

18 yaş ve üzerindeki tüm amatör basketbolcuları kadın basketbol takımımıza katılmaya davet ediyoruz.

Facebook sayfamızı beğenerek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Bilgi ve başvuru için: 0212 999 51 59 – 0546 401 32 30 bilgi@altinbilek.org

Antrenman sahası adres: İstek Vakfı Balmumcu Atanur Oğuz Lisesi Spor Salonu. Gayrettepe, Gazi Umur Paşa Sok. No:28, Beşiktaş/Istanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here