Marmara Basketbol Ligi Sezon Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi

0
1177

İstanbul’un en kapsamlı deplasmanlı özel basketbol ligi olan Marmara Basketbol Ligi’nde 2017-2018 sezonu öncesinde bir toplantı gerçekleştirildi.

Katılımcı kulüplerin yer aldığı toplantıda Marmara Basketbol Ligi organizasyon ekibi tam kadro bulunarak sezon öncesi değişiklikler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. İstanbul Marmara Spor Kulübü ve Marmara Basketbol Ligi Başkanı Savaş Karakaş’ın yeni sezon ile ilgili olarak yaptığı bilgilendirmelerin ardından toplantı soru-cevap bölümüyle sona erdi. Yoğun katılım ile gerçekleştirilen toplantıda tüm kulüp yetkililerine gerekli evrak ve bilgilendirmelerin yer aldığı dosyalar dağıtıldı.

BAŞLAMA TARİHİ 4 KASIM

Marmara Basketbol Ligi’nde 2017 – 2018 sezonu başvuruları 15 Ekim 2017 Pazar gününe kadar devam edecek. Başvuruların sonlanmasının ardından kulüpler 19 Ekim 2017 Perşembe gününe kadar ligde yer alacak olan takım kadrolarını kesin olarak bildirebilecek. Bildirilen kadroların ardından lisans işlemleri gerçekleştirilecek ve 4 Kasım 2017 Cumartesi günü 5. sezonun heyecanı başlayacak.

BAŞVURULAR SÜRÜYOR

Bu sezon Marmara Basketbol Süper Ligi ve Marmara Basketbol Ligi olmak üzere iki kademede gerçekleştirilecek organizasyon için başvurular devam ediyor. Ligde yer alarak bu önemli organizasyonda önemli deneyimler elde etmek isteyen kulüplerin 15 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 2017-2018 sezonu için ilk olarak Temmuz ayı içerisinde geride bıraktığımız sezonda ligde yer alan takımların başvuruları alınmıştı.

2017-2018 MBL KULÜP BAŞVURU VE BİLGİ FORMU

Not: Başvuru yapmak isteyen kulüpler yukarıda yer alan formu bilgisayar ortamında doldurduktan sonra marmarabasketbolligi@gmail.comhesabına göndermeleri gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here