Pupa Gelişim Ligi 17. Hafta Maç Programı

0
349

 

 PUPA GELİŞİM LİGİ 17. HAFTA MAÇ PROGRAMI
10 MART CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 FMV IŞIKSPOR MEF OKULLARI U13 MAVİ AVR AGR
13:45 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U13 KIZ
15:00 GLOBAL SPOR KULÜBÜ ATABEY SPOR KULÜBÜ U14 BEYAZ GR
16:15 İSTANBUL BASKET BEŞİKTAŞ U11 KIRMIZI GR
17:30 ÇATALCA BASKETBOL BAHÇ. YILDIZLARI U13 BEYAZ BGR
18:45 ÇORLU BELEDİYESİ BEŞİKTAŞ U13 KIRMIZI GR
20:00 ÇORLU BELEDİYESİ BURSA YILDIZLARI U12 KIRMIZI GR
10 MART CUMARTESİ İSTEK VAKFI KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
16:00 AÇI GENÇLİK FMV ERENKÖY IŞIK U10 MAVİ GR
17:15 AÇI GENÇLİK ENKA U13 MAVİ AVR BGR
18:30 BAHÇ. BASK. İHT. BEYAZ KIRMIZI U10 BEYAZ GR
19:45 MİMAR SİNAN KOLEJİ BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U11 MAVİ AVR AGR
10 MART CUMARTESİ İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
16:00 BEYKOZ KAAN KIRMIZI U13 MAVİ ASYA AGR
17:15 KIRMIZI DEV ATAŞEHİR U13 MAVİ ASYA AGR
18:30 İSTANBUL DSİ GÖKBURGAZ GENÇLİK U12 KIRMIZI GR
19:45 BEYLERBEYİ ÇEKMEKÖY GENÇLİK U13 MAVİ ASYA BGR
11 MART PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U14 KIZ
13:45 ANADOLU EFES İDEALTEPE U12 KIRMIZI GR
15:00 BEŞİKTAŞ TEŞVİKİYE AKADEMİ U12 KIZ
16:15 BEYOĞLUSPOR TEŞVİKİYE U18 AGR
17:30 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. FMV IŞIKSPOR U12 MAVİ AVR AGR
18:45 BEST SPOR FABRİKASI U13 BEYAZ AGR
20:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ SPOR FABRİKASI U15 BEYAZ GR
11 MART PAZAR İSTEK VAKFI KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
13:30 TED BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U10 MAVİ GR
14:45 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. TED U14 MAVİ AVR GR
16:00 BAHÇ. YILDIZLARI BASKETS U11 MAVİ AVR BGR
17:15 İSTANBUL BASKET BAHÇ. YILDIZLARI MAVİ U12 BEYAZ BGR
18:30 İTÜ GVO AYAZAĞA BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U11 MAVİ AVR CGR
19:45 ÇAĞDAŞLAR İTÜ U13 BEYAZ BGR
11 MART PAZAR İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
16:00 AKADEMİ İSTANBUL FESA U12 MAVİ ASYA GR
17:15 FMV ERENKÖY IŞIK DEV ATAŞEHİR U14 MAVİ ASYA GR
18:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM BEYKOZ U15 MAVİ ASYA GR
19:45 BEYLERBEYİ BEYKOZ U12 MAVİ ASYA GR
12 MART PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ FMV IŞIKSPOR U18 BGR
19:45 SPOR FABRİKASI ÇAĞDAŞLAR U16 BEYAZ GR
16 MART CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 TİME OUT BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16 BEYAZ GR
19:45 İSTBOL BEYLERBEYİ U18 BGR
16 MART CUMA İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
18:30 BEYLERBEYİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 MAVİ ASYA GR
19:45 FESA TİTAN AKADEMİ U16 MAVİ ASYA GR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here