Pupa Gelişim Ligi 2017-2018 Sezonu Şampiyonları

0
806
PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U10 BEYAZ GRUP ŞAMPİYONU ATAKENT SPOR KOLEJLİLER MVP KIVANÇ SERBEST
Pupa Gelişim Ligi U-10 Beyaz Grup Şampiyonu Atakent Spor Kolejliler Mvp Kıvanç Serbest

U10 BEYAZ GRUP
1. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
2. SPOR FABRİKASI
3. KIRMIZI
4. BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ

YILIN ANTRENÖRÜ:  TUFAN AKBAY

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U10 MAVİ GRUP ŞAMPİYONU TEŞVİKİYE SPOR KULÜBÜ MVP UTKU CENGİZ
Pupa Gelişim Ligi U-10 Mavi Grup Şampiyonu Teşvikiye Spor Kulübü Mvp Utku Cengiz

U10 MAVİ GRUP
1. TEŞVİKİYE
2. DEV ATAŞEHİR
3. AÇI GENÇLİK
4. BAHÇ. BASK. İHT.

YILIN ANTRENÖRÜ:  BURCU GÜLER

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U11 KIRMIZI GRUP ŞAMPİYONU MVP DERİN CAN ÜSTÜN
Pupa Gelişim Ligi U-11 Kırmızı Grup Şampiyonu Mvp Derin Can Üstün

1.FMV ERENKÖY IŞIK
2. FENERBAHÇE
3.BEŞİKTAŞ
4.İSTANBUL BASKET

YILIN ANTRENÖRÜ:  RECEP MERMERCİ

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U11 MAVİ GRUP ŞAMPİYONU ANABİLİM KOLEJİ MVP KUZEY DEMİRLİ
Pupa Gelişim Ligi U-11 Mavi Grup Şampiyonu Anabilim Koleji Mvp Kuzey Demirli

U11 MAVİ GRUP
1.ANABİLİM KOLEJİ
2.AKADEMİ İSTANBUL
3.TEŞVİKİYE
4.KEMER COUNTRY

YILIN ANTRENÖRÜ: GÖKTUĞ GÜLBAHAR

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U12 KIRMIZI GRUP ŞAMPİYONU FMV ERENKÖY IŞIK MVP CEM YURTBEKLER
Pupa Gelişim Ligi U-12 Kırmızı Grup Şampiyonu Fmv Erenköy Işık Mvp Cem Yurtbekler

U12 KIRMIZI GRUP
1.FMV ERENKÖY IŞIK
2.FENERBAHÇE
3.GALATASARAY
4.BEŞİKTAŞ

YILIN ANTRENÖRÜ:  RECEP MERMERCİ

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U12 MAVİ GRUP ŞAMPİYONU FESA SPOR KULÜBÜ MVP JANBERK TUNCA
Pupa Gelişim Ligi U-12 Mavi Grup Şampiyonu Fesa Mvp Cem Janberk Tunca

U12 MAVİ GRUP
1.FESA
2.BEYKOZ
3.BASKETS
4.BAHÇ. YILDIZLARI

YILIN ANTRENÖRÜ:  MERT YAMAN

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U12 BEYAZ GRUP ŞAMPİYONU KUTUP YILDIZI MVP JAMES KEREM GORMAN
Pupa Gelişim Ligi U-12 Beyaz Grup Şampiyonu Kutup Yıldızı Mvp James Kerem Gorman

U12 BEYAZ GRUP
1.KUTUP YILDIZI
2.İSTANBUL BASKET
3.TEŞVİKİYE
4.BEŞ YILDIZ

YILIN ANTRENÖRÜ: CAN MİKAİL TAZEGÜL
PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U13 KIRMIZI GRUP ŞAMPİYONU ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ MVP MUSA MERT AŞKIN
Pupa Gelişim Ligi U-13 Kırmızı Grup Şampiyonu Anadolu Efes Spor Kulübü Mvp Musa Mert Aşkın

U13 KIRMIZI GRUP
1. ANADOLU EFES
2. DARÜŞŞAFAKA
3. GALATASARAY
4. FENERBAHÇE

YILIN ANTRENÖRÜ: BERAT ŞAKRAKDİL

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U13 MAVİ GRUP ŞAMPİYONU MEF OKULLARI MVP EGE BORCALİ
Pupa Gelişim Ligi U-13 Mavi Grup Şampiyonu Mef Okulları Mvp Ege Borcali

U13 MAVİ GRUP

1. MEF OKULLARI
2. FESA
3. DEV ATAŞEHİR
4. TEŞVİKİYE AKADEMİ

YILIN ANTRENÖRÜ:  EMİNE İCLAL YILMAZ

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U13 BEYAZ GRUP ŞAMPİYONU ROTARY 100.YIL AND. LİS. MVP YUSUF CANTÜRK
Pupa Gelişim Ligi U-13 Beyaz Grup Şampiyonu Rotary 100.Yıl And. Lis. Mvp Yusuf Cantürk

U13 BEYAZ GRUP
1. ROTARY 100.YIL AND. LİS.
2. ÇAĞDAŞLAR
3. BEST
4. İTÜ

YILIN ANTRENÖRÜ:  YASİN ŞAHİN

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U14 KIRMIZI GRUP ŞAMPİYONU FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ MVP EREN DENİZ
Pupa Gelişim Ligi U-14 Kırmızı Grup Şampiyonu Fenerbahçe Mvp Eren Deniz

U14 KIRMIZI GRUP
1. FENERBAHÇE
2. BEŞİKTAŞ
3. GALATASARAY
4. AÇI GENÇLİK

YILIN ANTRENÖRÜ:  LÜTFİ AHMETOĞLU
PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U14 MAVİ GRUP ŞAMPİYONU DEV ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ MVP ÇINAR YILMAZ
Pupa Gelişim Ligi U-14 Mavi Grup Şampiyonu Dev Ataşehir Mvp Çınar Yılmaz

U14 MAVİ GRUP
1. DEV ATAŞEHİR
2. FMV ERENKÖY IŞIK
3. BAHÇ. BASK. İHT.
4. İSTBOL

YILIN ANTRENÖRÜ:  İLYAS ERDİL

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U14 BEYAZ GRUP ŞAMPİYONU BEŞYILDIZ SPOR KULÜBÜ MVP ATA GÜLTEKİN
Pupa Gelişim Ligi U-14 Beyaz Grup Şampiyonu Beşyıldız Mvp Ata Gültekin

U14 BEYAZ
1. BEŞYILDIZ
2. SİLİVRİ ÇAĞRIBEY
3. BEŞİKTAŞ AKADEMİ
4. ÇAĞDAŞLAR

YILIN ANTRENÖRÜ:  ATALAY GÜLTEKİN

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U15 MAVİ GRUP ŞAMPİYONU TEŞVİKİYE SPOR KULÜBÜ MVP YİĞİT HÜSEYİN UĞUR
Pupa Gelişim Ligi U-15 Mavi Grup Şampiyonu Teşvikiye Spor Kulübü Mvp Yiğit Hüseyin Uğur

U15 MAVİ
1. TEŞVİKİYE
2. BAHÇ. BASK. İHT.
3. ÜSKÜDAR BASKETBOL
4. FMV ERENKÖY IŞIK

YILIN ANTRENÖRÜ:  İLYAS ÇELİK

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U15 BEYAZ GRUP ŞAMPİYONU BEYOĞLUSPOR SPOR KULÜBÜ MVP BURAK ŞEREN
Pupa Gelişim Ligi U-15 Beyaz Grup Şampiyonu Beyoğlu Mvp Burak Şeren

U15 BEYAZ GRUP
1. BEYOĞLUSPOR
2. BAHÇ. YILDIZLARI
3. BAKIRKÖY ASLAN
4. SİLİVRİ AKADEMİ 

YILIN ANTRENÖRÜ: OKTAY LAMBA

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U16 MAVİ GRUP ŞAMPİYONU İSTANBULSPOR MVP MEHMET HAKAN ENGİN
Pupa Gelişim Ligi U-16 Mavi Grup Şampiyonu İstanbulspor Mvp Mehmet Hakan Engin

1.İSTANBULSPOR
2.TEŞVİKİYE
3.AÇI GENÇLİK
4.TİTAN AKADEMİ

YILIN ANTRENÖRÜ:  GÖKSEL YILDIZ

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U16 BEYAZ GRUP ŞAMPİYONU TEŞVİKİYE AKADEMİ SPOR KULÜBÜ MVP ÖZKAN KURT
Pupa Gelişim Ligi U-16 Beyaz Grup Şampiyonu Teşvikiye Akademi Mvp Özkan Kurt

U16 BEYAZ GRUP
1. TEŞVİKİYE AKADEMİ
2. BEYOĞLUSPOR
3. TİME OUT
4. ÇAĞDAŞLAR

YILIN ANTRENÖRÜ:  SERTAN SALİH BOSTAN

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U18 ERKEKLER ŞAMPİYONU TEŞVİKİYE SPOR KULÜBÜ MVP ARDA EDES
Pupa Gelişim Ligi U-18 Erkekler Şampiyonu Teşvikiye Mvp Arda Edes

U18 ERKEKLER
1.TEŞVİKİYE
2.DEV ADAMLAR
3.KAAN
4.FMV IŞIK SPOR

YILIN ANTRENÖRÜ:  HÜSNÜ ESER

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U11 KIZLAR ŞAMPİYONU FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ MVP HELİN GÖKÇE
Pupa Gelişim Ligi U-11 Kızlar Şampiyonu Fenerbahçe Mvp Helin Gökçe

U11 KIZLAR
1.FENERBAHÇE
2.BEŞİKTAŞ
3.TEŞVİKİYE AKADEMİ
4.BAHÇ. YILDIZLARI

YILIN ANTRENÖRÜ:  SEVİM KORKMAZ

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U12 KIZLAR ŞAMPİYONU FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ MVP ZEYNEP NAZ TÖREMİŞ
Pupa Gelişim Ligi U-12 Kızlar Şampiyonu  Fenerbahçe Mvp  Zeynep Naz Töremiş

U12 KIZLAR
1.FENERBAHÇE
2.KUTUP YILDIZI
3.GALATASARAY
4.BEŞİKTAŞ

YILIN ANTRENÖRÜ:  CEMAL KORKMAZ

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U13 KIZLAR ŞAMPİYONU BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ MVP ZEYNEP ÖZEL
Pupa Gelişim Ligi U-13 Kızlar Şampiyonu Beşiktaş Mvp  Zeynep Özel

U13 KIZLAR
1.BEŞİKTAŞ
2.FENERBAHÇE
3.GALATASARAY
4.BAHÇ. YILDIZLARI

YILIN ANTRENÖRÜ:  BURHAN GÜLER

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U14 KIZLAR ŞAMPİYONU BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ MVP SELAY OKOROİGWE
Pupa Gelişim Ligi U-14 Kızlar Şampiyonu Beşiktaş Mvp  Selay Okoroigwe

U14 KIZLAR
1.BEŞİKTAŞ
2.FENERBAHÇE
3.AÇI GENLİK
4.İSTANBUL YILDIZLARI

YILIN ANTRENÖRÜ:  BURHAN GÜLER

PUPA GELİŞİM LİGİ 2017-2018 SEZONU
U16 KIZLAR ŞAMPİYONU FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ MVP SELİN İREM BAŞ
Pupa Gelişim Ligi U-16 Kızlar Şampiyonu Fenerbahçe Mvp Selin İrem Baş

U16 KIZLAR
1.FENERBAHÇE
2.TEŞVİKİYE AKADEMİ
3.BAHÇ. YILDIZLARI

YILIN ANTRENÖRÜ:  BARIŞ AKGÜN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here