Pupa Gelişim Ligi 5.Hafta Maç Programı

0
279
PUPA GELİŞİM LİGİ 5. HAFTA MAÇ PROGRAMI
16 ARALIK CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 AÇI GENÇLİK MAVİ BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U10 BEYAZ GR
13:45 İSTANBUL BASKET AÇI GENÇLİK U10 MAVİ GR
15:00 AÇI GENÇLİK FMV IŞIKSPOR U12 MAVİ AGR
16:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. FMV IŞIKSPOR U11 MAVİ AVR CGR
17:30 KIRMIZI BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U10 BEYAZ GR
18:45 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ İSTANBULSPOR U12 BEYAZ BGR
20:00 ÇAĞDAŞLAR GÖKKUŞAĞI KOLEJİ U12 BEYAZ AGR
16 ARALIK CUMARTESİ HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 ALYA BASKET ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 MAVİ ASYA GR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK FENERBAHÇE U12 KIRMIZI BGR
20:15 İDEALTEPE İSTANBUL DSİ U12 KIRMIZI BGR
17 ARALIK PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 BAHÇ. BASK. İHT. MEF OKULLARI U13 MAVİ AVR AGR
13:45 ENKA DEV ATAŞEHİR U10 MAVİ GR
15:00 BAHÇ. YILDIZLARI ORİON U12 MAVİ AVR BGR
16:15 TED MİMAR SİNAN KOLEJİ U11 MAVİ AVR AGR
17:30 TED ÇORLU BELEDİYESİ U12 KIRMIZI AGR
18:45 FENERBAHÇE ÇORLU BELEDİYESİ U13 KIRMIZI GR
20:00 DEV ADAMLAR ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13 BEYAZ GR
17 ARALIK PAZAR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 TEŞVİKİYE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16 MAVİ ASYA GR
19:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U11 MAVİ ASYA GR
20:15 İSTANBULSPOR BEYLERBEYİ U18 BGR
17 ARALIK PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
19:00 GALATASARAY TEŞVİKİYE U14 KIRMIZI GR
20:15 TEŞVİKİYE BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ AVR GR
18 ARALIK PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 FONO KOLEJİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14 BEYAZ GR
19:45 BAKIRKÖY ASLAN SİLİVRİ AKADEMİ U15 BEYAZ GR
18 ARALIK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 AÇI GENÇLİK TED U15 MAVİ AVR GR
19 ARALIK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 PERTEVNİYAL KAAN U18 AGR
20 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 HİSAR OKULLARI BAHÇ. YILDIZLARI U16 MAVİ AVR GR
21 ARALIK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 BEYOĞLUSPOR BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16 BEYAZ GR
22 ARALIK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 BEYOĞLUSPOR SARIYER BELEDİYESİ U18 AGR
22 ARALIK CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 BORUSAN OTOMOTİV DARÜŞŞAFAKA U13 KIRMIZI GR
19:45 TİME OUT ÇAĞDAŞLAR U16 BEYAZ GR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here