Pupa Gelişim Ligi 6.Hafta Maç Sonuçları

0
311
PUPA GELİŞİM LİGİ 6. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
23 ARALIK CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 BAHÇ. YILDIZLAR 38 65 AÇI GENÇLİK U11 MAVİ AVR BGR
13:45 BİZİMKENT 51 53 AÇI GENÇLİK U12 MAVİ AVR AGR
15:00 ENKA 28 58 BASKETS U12 MAVİ AVR BGR
16:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD 29 38 HİSAR OKULLARI U11 MAVİ AVR CGR
17:30 HİSAR OKULLARI 46 25 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U12 MAVİ AVR AGR
18:45 AVRUPA KARŞIYAKA 32 33 BAHÇ. BASK. İHT. U11 KIRMIZI GR
20:00 DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE 29 43 BEŞİKTAŞ U12 KIRMIZI AGR
23 ARALIK CUMARTESİ HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 BURSA YILDIZLARI 58 50 DARÜŞŞAFAKA U12 KIRMIZI AGR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 35 52 FENERBAHÇE U14 KIZLAR
20:15 ALYA BASKET 46 37 FMV ERENKÖY IŞIK U14 MAVİ ASYA GR
24 ARALIK PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 KUTUP YILDIZI 58 15 FMV ERENKÖY IŞIK SARI U12 BEYAZ BGR
13:45 FMV ERENKÖY IŞIK 57 40 İSTANBUL BASKET U11 KIRMIZI GR
15:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK 55 60 ANADOLU EFES U12 KIRMIZI BGR
16:15 ANADOLU EFES 100 45 ALLSTARS İSTANBUL U13 KIRMIZI GR
17:30 BAHÇ. BASK. İHT. BEYAZ 11 43 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U10 BEYAZ GR
18:45 ROTARY 100.YIL AND. LİS. 31 9 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U11 MAVİ AVR AGR
20:00 ORİON 60 58 BASKETS U14 KIRMIZI GR
24 ARALIK PAZAR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 ÇEKMEKÖY GENÇLİK 35 29 ALYA BASKET U13 MAVİ ASYA BGR
19:00 KAAN MAVİ 51 36 BEYLERBEYİ U13 MAVİ ASYA BGR
20:15 KAAN KIRMIZI 26 70 DEV ATAŞEHİR U13 MAVİ ASYA AGR
24 ARALIK PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
11:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 15 23 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U10 BEYAZ GR
12:15 BEST 55 34 BEŞİKTAŞ AKADEMİ SİYAH U13 BEYAZ AGR
13:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ 28 10 GLOBAL SPOR KULÜBÜ U12 BEYAZ BGR
14:45 BAHÇ. BASK. İHT. 35 55 TEŞVİKİYE U13 MAVİ AVR AGR
16:00 FMV IŞIKSPOR 34 71 TEŞVİKİYE AKADEMİ U13 MAVİ AVR AGR
17:15 TEŞVİKİYE 32 12 ÇAĞDAŞLAR U12 BEYAZ AGR
18:30 ÇAĞDAŞLAR 54 47 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14 BEYAZ GR
19:45 BEŞİKTAŞ AKADEMİ 40 54 BASKETS U13 MAVİ AVR BGR
25 ARALIK PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 TED 63 57 ÇATALCA BASKETBOL U16 MAVİ AVR GR
19:45 BEYOĞLUSPOR 62 52 BAHÇ. YILDIZLARI U15 BEYAZ GR
25 ARALIK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 İTÜ 48 38 PERTEVNİYAL U13 BEYAZ BGR
26 ARALIK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
19:00 HİSAR OKULLARI 47 55 TEŞVİKİYE AKADEMİ U14 MAVİ AVR GR
20:15 TEŞVİKİYE 77 44 AÇI GENÇLİK U18 AGR
27 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 AÇI GENÇLİK 72 50 KEMER COUNTRY U13 MAVİ AVR BGR
28 ARALIK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
17:45 FENERBAHÇE 46 21 TEŞVİKİYE AKADEMİ U16 KIZLAR
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 59 21 BUYAKA BASKET U16 BEYAZ GR
20:15 FENERBAHÇE 97 35 AÇI GENÇLİK U14 KIRMIZI
29 ARALIK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 33 66 BEŞİKTAŞ U14 KIZLAR
29 ARALIK CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 BEŞİKTAŞ AKADEMİ 49 85 FLORYA ELİT U18 AGR
19:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ 46 52 İSTBOL U18 BGR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here