Tofaş Spor Kulübü ve Kadıköy Gençlik Spor Elele

0
801

1.Ligin köklü kulüplerinden Tofaş Spor Kulübü 2017 – 2018 sezonu itibari ile Türkiye genelinde altyapı desteği ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Altyapıya verdiği önem ile dikkat çeken Tofaş Spor Kulübü ile Kadıköy Gençlik Spor Kulübü arasında, 25.08.2017 tarihinde, Bursa Tesislerinde imzalanan protokol ile İstanbul Koşuyolu / Kadıköy bölge faaliyetlerinin yürütülme hakkını Kadıköy Gençlik Spor Kulübü’ne verildi.

Tofaş Spor Kulübü Genel Menejeri Sayın Tolga ÖNGÖREN’in hazır bulunduğu son görüşme ile imzalanan protokol sonrası bu bölgede sporcu taraması, organizasyonu Kadıköy Gençlik Spor Kulübü yetkisine geçti.

Konuyla ilgili Kadıköy Gençlik Spor Kulübü Başkanı İlker HABEŞOĞLU şu açıklamalarda bulundu.

“Gençlik yıllarımdan beri manevi gönül bağım olan Tofaş Spor Kulübü ailesi ile birlikte olmak inanılmaz bir duygu. Bu büyük aileye dahil olabilmek, gelecekte ki oyunculara İstanbul – Bursa arasında bir yol çizebilmek önemli bir misyon.

Bu konuda Tofaş Spor Kulübü inanılmaz mütevazi ve çok çalışkan bir aile. Bundan sonra Kadıköy Gençlik Spor Kulübü olarak en büyük misyonumuz, Türk basketbolunda geçmişten bu güne izler bırakan Tofaş Spor Kulübü’ne yakışan sporcular yetiştirmektir.

Çok değerli abimiz Genel Menejer Tolga ÖNGÖREN’in oldukça geniş bir vizyonu var. Ortak çalışmamız sırasında, çocuklarımız 1. Lig takımımızda ki abileri belirli aralıklarla ile bir araya gelecek, hedef yükseltecek ve başarılı olan oyuncularımız her yıl Bursa Tofaş Tesislerinde planlanan 3 haftalık Tofaş Try Out’larına katılabilecek.

Tolga abimizin öncülüğünde, pek çok kulübün planlamadığı daha bir çok misyon çalışması ile inşallah Tofaş Spor Kulübü’ne, Kadıköy Gençlik Spor Kulübü ile bizde sonsuz destek vereceğiz. Hepimize hayırlı olsun.” dedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here