UniBasket Deneme Antrenmanları Düzenleyecek

0
6801

Türkiye’nin en çalışkan ve başarılı kulüplerinden Unibasket, bu sezon U18 – U16 – U15 ve U14 kategorilerinde yer alacak takımları için seçme antrenmanı düzenliyor.

2017 – 18 sezonunda TBF ve Özel Liglerde yer alacak takımları için yeni oyuncular arayan kulüpten yapılan açıklama şöyle;

“Türkiye’ nin En Çalışkan Kulübü olarak nitelediğimiz (Kulüp, Basketbol Okulu, UAL Basketbol Altyapı Ligi- Unibigmens Veteran Ligi, Yaz – Kış Kampları, Basketbol Bireysel Eğitimleri) Unibasket Spor Kulübümüzün, altyapı liglerinde yer alacak takımlarında yer vermeyi düşündüğü oyuncularla ilgili, iyi bir basketbol oyuncusu olmaktan önce ; sporcu kişilikli, emeğe saygılı, vefa ve aidiyet duygusu olan, çalışmadan kazanmayı hakça saymayan, çalışkan, ciddi, disiplinli, üstün kişilikli oyuncular arıyoruz. Seçmelerimize katılan sporcuların eski takım koçlarına, velilerinin ise eski kulüp yönetimine ; “Unibasket Spor Kulübü’ nün seçmelerine katılmak, kendilerini bir başka kulüp ortamında denemek isteğinde olduklarını” bildirmeden seçmelerimize katılmamalarını özellikle rica ediyoruz. Unibasket Spor Kulübü olarak üstün ve sporcu kişilikli, şahsiyetli sporcuları ve böyle çocuklar yetiştirmeyi görev edinmiş velileri tercih edeceğimizi duyururuz”

Seçmelerimize katılacak oyuncuların , lisanslı oynadıkları kulüpten ayrıldıklarına dair ya da bulundukları kulübün yönetici ve antrenörlerinin oyuncunun bu seçmeye katılacağına dair bilgi ve izinlerinin olduğu ile alakalı bir yazı ile seçmeye katılmaları konusunda hassasiyet göstermelerini istiyoruz.

Unibasket Spor Kulübünün düzenlemiş olduğu seçmelere 2000 – 2001 – 2002 – 2003 ve 2004 doğumlu oyuncular katılacaklardır.

Seçmeler ; Küçükyalı Suzan Yalkın Ortaokulu Spor Salonunda, 19 – 20 – 21 Eylül tarihleri arasında saat 18:00’de yapılacaktır.

Seçmelere katılacak sporcularımıza teşekkür eder, başarılar dileriz.

Bilgi ve iletişim için; 0537 524 67 57

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here